Jau antrą dieną esu Barselonoje. Vakar su kolegomis juodai nusikalėme, nes visą popietę bastėmės po miestą. Kadangi oras bjaurus (juodai lyjo, bet buvo šilta), tai susipažinome su įvairiomis užeigomis
. Tiesa, aplankėme Sagrada Familia – nuostabų architektūros paminklą.

Šiandien prieš MS IT forumo seminarus dar truputi pasivaikščiojome. Nuo kabarojimosi įvairais laptais (jau minėtoji Sagrada Familia ir begaliniai persėdimai metro) bei vakarykštės "ekskursijos", šiandien viskas vyksta gan sunkiai.
Kaip ir tikėjausi, mieste gan sunku susišnekėti angliškai, nes dauguma vietinių pripažįsta tik savo gimtą kalbą
. Šiaip pirmi įspūdžiai – miestas gražus, tik gan apleistas, ypač pakraščiai.

Nuotraukas padėsiu kiek vėliau.
Tad šiam kartui tiek…
nu tai gi ciotka jums ten! su kuo ten isvarei? as gi tik sekmadieni is italijos grizau… irgi po polnoj programe, tai dar neatsigaunu…sekmes ir lauksim nuotrauku!!!linkejimai chebrytei!