Hansabankas

 Šio banko reitingai mano paslaugų kokybės vertinimo skalėje pradėjo kristi jau praeitą vasarą. Tada, kai pratęsinėjau savo EGO kortelės galiojimą, vadybininkės džiaugsmingas postringavimas "koks Jūs geras klientas, todėl mes padidinsime kredito limitą" taip ir liko tik pažadu. Tada, kai grįžęs namo ir prijungęs prie jų sistemos bei neradęs žadėto padidinimo, paskambinau jiems ir pasiteiravau kaip ten yra su tuo limitu, man maloniu balsu pažadėjo, kad paskambins. Hm…, skambina iki šiol. smile_confused  Dar pastebėjau, kad šio banko skyriuose, palyginus su kitais bankais, aš daugiausia sugaištu laiko laudamas, kol ateis mano eilė. Tikriausiai aš sugebu patekti netinkamu laiku ir į netinkamą skyrių, nors pastebėjau, kad beveik visuose šio banko Vilniaus skyriuose amžinai laukia masė žmonių.

Bet šiandien tai buvo sumuštas mano asmeninis rekordas. Skyriuje, kuris fotografijoje, t.y Vilniuje, Žalgirio g., tam, kad sumokėti paprasta įmoką, aš sugaišau pusantros valandos. Aišku, galėjau ir nelaukti, bet nugalėjo sportinis azartas ir noras pastebėti kaip viskas vyksta. Taigi, skyrius perpildytas žmonių, kurių dauguma pagyvenę, bet keturi iš dešimties langelių nedirba. Gautas numeriukas visiškai nesuteikia jokios info kiek teks maždaug laukti. Pagal kokį kriterijų eina taip valdoma eilė visiškai neaišku, nes vieni ten laukia pakankamai ilgai, o kiti, tik gavę savo Nr., jau po kelių minučių kviečiami prieiti. Toks jausmas, kad ten viskas dirba atsitiktinių skaičių generavimo principu.

Man jau senokai ramybės neduoda įtarimas, kad tokios klientų aptarnavimo sistemos diegiamos tik vienu tikslu – suskaičiuoti kiek ir kokių operacijų atlieka konkretus langelis ar darbuotojas, bet tikrai ne klientų laiko taupymui. Tarp kitko, tai būdinga ne tik Hansabankui, nors pas jį, ko gero, ši sistema veikia prasčiausiai. Tad, kol kas, man belieka džiaugtis, kad su šiuo banku aš reikalų turiu mažiausiai.