Vėl į Barseloną!

IMG_1232

Tai va, bilietai kišenėje, viešbutis rezervuotas, liko tik supakuoti lagaminą. Sekmadienį išskrendu į Barseloną, kur visą savaitę dalyvausiu Microsoft TechED IT forume. Tai jau trečias mano forumas ir antras Barselonoje. Dar net nežinau, kas dar važiuoja iš Lietuvos, bet tikiuosi, kad kompanija, kaip visada, bus smagi. Jei kas iš važiuojančių skaitys šitą įrašą, atsiliepkit.

Nepažadu, bet galbūt pasistengsiu kažka daugiau parašyt apie šių metų forumą šiame bloge. Aišku viena, kad imsiu su savimi kamerą, o vat dėl fotoaparato abejoju. Tuo labiau, kad dar iš praeito karto pilna nuotraukų iš Barselonos, o aš taip ir neprisiruošiau jų sutvarkyti ir kažką padėti į blogo fotoalbumą.

 

Įrašo “Vėl į Barseloną!” komentarai: 4

 1. Lauksim įspūdžių. Buvau Ispanijoje, bet Barselonoje lankytis neteko. Išduok grįžęs ką nors įdomaus apie MS ateities vizijas.

 2. Nepamirsk zodynėlio turistams;)) kaip ten tau su ispanu kalba, muchacho?
  Gero oro!!! GR:)

 3. Su ispanų kalba ne kas, bet prisišaukti padavėją bare jau sugebu 🙂 O šiaip jie net ispanais savęs nelaiko, juk ten Katalonija.

 4.  
  Taip taip, lauksim įspūdžių!
  O neimti fotoaparato būtų nuodėmė 😉
   
  Iš savo kelionės, dar mokyklos laikais, geriausiai prisimenu tris dalykus: gražuolę Sagrada Familia, Salvadoro Dali muziejų ir Viduržemio jūrą. Tąkart visas dugnas buvo nusagstytas jūrų ežių. Tokie mažučiai spygliuoti kamuoliukai – kaip kaštonai 🙂 Nieks neleido maudytis, bet užtat parsivežėm kumščio didumo kriauklių…
   
   

Komentavimo galimybė išjungta.