Sveikas, pasauli

Paprastai tokią frazę rašo programuotojai pradėję dirbit su kokia nors nauja programavimo kalba. Taip, WordPress sistema man yra absoliuti naujiena, ir tai, ką jūs dabar matote, yra dviejų dienų gan intensyvaus dokumentacijos nagrinėjimo ir darbo rezultatas. Kaip man čia gavosi, įvertinsite jūs, mieli skaitytojai. Savaime suprantama, kad dar ne viskas veiks kaip aš tikiuosi, arba išlįs kokios nors klaidos. Bet tai yra pataisoma, ir aš tikiuosi pagalbos iš išmanančiųjų.

Praktiškai tai nėra visiškai naujas tinklaraštis. Greičiau tai tęsinys MariukasM virtual home, tad ir temos bus panašios. Paklausite kodėl neparsitempiau senųjų įrašų? O todėl, kad iš Microsofto Erdvių nėra taip paprasta viską išsinešti (teradau vieną Python scriptą, kurio dar nespėjau išbandyti), o ir taisyti angliškus kategorijų pavadinimus labai tingiu. Be to, ten laikas nuo laiko taip pat rašysiu, bent jau apie tai, kas bus aktualu ten likusiems mano draugams ir erdvių naudotojams. Taip pat tikiuosi, kad jie taip pat lankysis ir čia, naujame mano tinklaraštyje.

Tad tiek šiam kartui.

Įrašo “Sveikas, pasauli” komentarai: 7

 1. Sveikinu su persikraustymu į naujus namelius!
  (ploju katučių ir džiaugiuosi už Tamstą :)))

  Labai sėkmės tame, ką darai.

 2. Kažkaip vis laukiau tavo persikraustymo. Tegu ir trumpai, bet išbandžiau Live Spaces. Kadangi lygiagrečiai galėjau lyginti su WordPress, tai nustebau, kas ten tave laiko. Bet pamaniau, gal Microsoft dirbi? 🙂

  Žodžiu sveikas atvykęs, dedu Nr 2 į tavo melsvą FeedBurner laukelį! 🙂

 3. Ačiū už sveikinimus 🙂

  Būtent uždara vartotojų sistema ir paskatino galutiniam žingsniui. O kada ji pasidarys atviresnė tai jau neužteko kantrybės laukti.

 4. Šiaip viskas prasidėjo nuo to, kad man reikėjo papostonti nuotraukas 🙂 . Po to pradėjau rašyti. Dar buvo įdomu stebėti, kaip ta paslauga vystėsi. Bet kai užkniso laukti kada ji pasidarys draugiškesnė iš kitur atėjusiems, bei atsiradus laisvesnio laiko, išsikrausčiau.

 5. Aš kaip ir vienastoks stebėjausi, kad tu ten taip ilgai išbuvai. Turiu ir aš kažkur užmestą spaces account’ą. Bet kantrybės žaisti su ta flegmatiška sistema man niekada neužtekdavo.

Komentavimo galimybė išjungta.