Prieblandos zona plečiasi

O dar sako, kad durnumas nėra užkrečiamas. O jei rimtai – tai dar viena kompanija, kuriai Lietuvos konstitucija tėra bulvarinis skaitalas.

P.S . Remdamasis pusmetine gyvenimo “Dievo karalystėje” patirtimi pastebėjau, kad čia vis dar tas pats jovalas ir pagerėjimo perspektyvų kaip ir nenusimato.

Šalčininkai Vilniaus rajono pavyzdžiu ketina valdžią perleisti Dievui – DELFI Žinios

Įrašo “Prieblandos zona plečiasi” komentarai: 6

 1. Jau nebestebina. Jei Seime grybą pjauna, tai ką čia bekalbėt apie savivaldybes, ypač tas, kuriose daugumą užima religingieji kaimynų tautybės atstovai.

  • Na dėl tautybės įtakos nežinau. Nebent skirtumas tik toks, kad lietuviai santūresni ir ne taip garsiai reiškia durnas idėjas. Bet pasižiūrėjus pagal tai, ką išrinkom į seimą, esam tikrai ne ką geresni, tik galbūt durnumas yra kiek kitokios pakraipos, bet ne ką mažiau davatkiškumo.

 2. Aš manau, kad tautybė turi įtakos: ne paslaptis, kad lenkai religingesni nei lietuviai, o ir Delfi rašo, kad „panašią idėją visos Lenkijos karaliumi paskelbti Jėzų Kristų 2006 metais buvo iškėlę kai kurie šios valstybės parlamentarai“. O savo ruožtu lietuviai, vadovaudamiesi idėja „Lietuva – Marijos žemė“, galėtų valdžią atiduoti Marijai 🙂

  • Tikriausiai labiau galima šnekėti apie parodomąjį religingumą nei apie tikrąjį. Tokiu atveju tokio religingumo demonstravimas ir kėlimas į tam tikrą lygmenį daugiau priklauso nuo durnumo ir tamsumo lygio nei nuo tautybės.

 3. Mjooo… ir ką tu iš jų peši apart analizų, o ir tie patys vienareikšmiškai nekokie… Pasirodo, žmonių durmumas, skirtingai nuo Visatos, ribų neturi.
  Šiaip tai jeigu gerai visą tą reikalą išpreparuoti, būtų galima ESe pateikti kaip pavyzdėlį, kokie žmonės skundžiasi dėl blogos lenkų padėties Lietuvoje. Kitur ko gero jie jau namuose be durų rankenų sėdėtų, o mes va leidžiam po Vilnijos kalvas juos lakstyti

  • Šiaip vis gi iš viso šio reikalo šiokia tokia nauda yra. Bent jau žinai su kokio lygio veikėjais turi reikalą. Bėda tik ten gyvenantiems, nes nei vienas sveiko proto investuotojas tikrai nenorės šituose rajonuose nieko daryti. O ir buvę iš čia senai jau išsilakstė. Visa laimė, kad šalia yra Vilnius. Iš kitos pusės, aiškia jaučiamas nenoras, kad šiuose kraštuose vyktų kokios nors permainos, nes jos pravertų daugumos čia gyvenančių akis. O tai butų šachas ir matas vietos kunigaikštukams.

Komentavimo galimybė išjungta.