Paukščių restoranas

Vakar savo kieme atidariau savotišką greito maisto restoraną paukščiams, t.y. pakabinau lesyklėlę. Na o šiandien jau galima pažiūrėti ir į lankytojus. Deja, ne visus man pavyko atpažinti ar įamžinti, nes klientai pakankamai baikštūs (reikės paieškoti geresnės geresnės pozicijos kieme). Nuotraukoje viršuje kaip tik toks nepažįstamasis ir pavaizduotas. Man jis panašus į bukutį, bet nesu tuo įsitikinęs. Gal kas žinote, kas tai per paukštis?

Pati gausiausia lankytojų grupė – didžiosios zylės:

P.S. Šiaip jau tokiame šaltyje vos iškenčiau belaukdamas, kol mano atsiradimo išsigandę paukščiai vėl susidomėjo lesyklėle.

Įrašo “Paukščių restoranas” komentarų: 10

 1. Trečia nuotrauka labiausiai patiko – zylė pagriebusi kąsnį jau pasiruošusi sprukti 🙂

 2. Va kur praktiškas požiūris – už maistą tegu atidirba, papozuoja 🙂
  Gražios nuotraukos, aš už pirmą 😉

  • Tai buvo ne pozavimas, o greičiau foto medžioklė. Tie paukštukai taip staigiai juda, kad tegelbėjo reakcija ir fotoaparato bei objektyvo greitis. Bet taip dar smagiau 🙂 Čia pirmas blynas, reikės dar pasitreniruoti 🙂

 3. Gera idėja. Kabinti lesyklėles tam kad pafotografuoti paukščius. Primena senus gerus pionieriškus laikus (tik tada nefotkindavom.. o šaip smagu budavo pasiziūrėti).

  Dar ben viena savaite bus tokia pati šalta. Dar turėsi šansu pafotografuoti 🙂 Plius gali paskleisti iniciatyva: kieno gražesnė lesyklėlė.. ir kas įdomesnį paukštuka “nušaus“.

  Kaškaip.. kai nebuvo rimtu žiemų atprato vaikai lesyklėles kabinti. Badauja paukščiai.

 4. Atgalinis pranešimas: MariukasM.LT » Retas svečias

Komentavimo galimybė išjungta.