Negi taip sunku?

Gerbiamieji,

Jei jau kažkokiu būdu atėjote į šį tinklaraštį ir radote kažką sau įdomaus ar naudingo paskaityti, tai negi sunku spustelėti ant Kalėdų stebuklo skydelio ir papildyti žaisliukų vaikams sąskaitą 5 centais? Per parą čia apsilanko mažiausiai virš šimto unikalių lankytojų, o atvertimų būna dar daugiau. Tuo tarpu ant skydelio paspaudžia gal kas dešimtas geriausiu atveju, o maigyti galima po kelis kartus kas valandą. Negi gaila net ir virtualių centų vaikams, a?

Įrašo “Negi taip sunku?” komentarai: 8

 1. ok, paspaudžiu, negi man sunku, bet labai mane kamuoja abejonės… Daliau, norėčiau tavo minėtų akivaizdžių įrodymų šaltinio savo abejonėms patikrinti

 2. Pernai IKI akivaizdžiai įrodė, kad tai tėra pigi reklaminė akcija su ribotu biudžetu, nes paspaudimų buvo prigeneruota daugiau negu jie tam skyrė biudžeto. Negirdėjau, kad šiemet jie būtų pasisamdė audito kompaniją ar pan.

  Jei tikrai nori padėti vaikams – nupirk jiems tą žaisliuką…

 3. Apie abejones būtų galima drąsiai šnekėti, jei tai vyktų su realių pinigėlių aukojimu. Tačiau, mano galva, koks ten bebūtų IKI biudžetas, visgi tai yra labiau socialinė akcija, skirta ne aliejingiems žmonėms. Tuo labiau, kai iš jų prašoma tiek nedaug, praktiškai jokių pastangų, jokių materialinių resursų, o tik išreikšti savo pritarimą sumanymui.

 4. Negaila, bet jis ne visada suveikia, aš dažnai paspaudžiu pas ką nors, kur randu (kad ir akcija), o parašo, kad Jūs jau paspaudėte, po valandos grįžtu ir vėl paspaudžiu, vėl tą patį rašo, po paros grįžtu.. ir vėl tas pats atsakymas. O aš pas save įsidėjau tą baneriuką, tai jis iš vis po paros nebeveikė..

 5. Na, dalis (tame tarpe ir aš) tinklaraščius skaito per RSS, o per ten skydelio nepamatysi.
  Dar pastebėjau, kad skydelį po kažkurio atnaujinimo blokuoja AdBlock.

  • Čia daugiau yra skirta ne pastoviems skaitytojams, kurie ateina per RSS, o tiems, kas atklysta tiesiogiai. Na o skydelių blokavimas – tiesiog pasekmė užknisančios reklamos.

Komentavimo galimybė išjungta.