Miško takelių inspektavimas

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/78074114

Šiandien oras toks, kad nežinai kur dėtis. Namuose tūnoti tikrai nesinori, išvyka kur toliau kažkaip irgi neatrodo gera mintis. Todėl nusprendėme patikrinti kaip atrodo miško keliukai aplink Nemenčinę, nes “šlifuoti” asfaltą tikrai pabodo.

Taigi, daug nesukdami sau galvos sėdome ant dviračių ir patraukėme savo įprasta trasa aplink Gėlos ežerą. Tai va, miško keliukai ir takeliai jau tinkami smagiam pasivažinėjimui. Tik kur ne kur dar pasitaiko balučių pramaišiui su ledu, tačiau tai tik dar labiau paįvairina važiavimą. Šį kartą rimtesnio važiavimo nebuvo, tik keliukų inspektavimas. Kaip ir dviračiavimo sezono atidarymo dieną , visą malonumą kiek gadino stiprus vėjas. Tačiau šį kartą mes buvome tam pasiruošę, t.y po šalmais turėjome specialiai tam skirtas kepures, kurios puikiai atliko savo darbą.

Pats Gėlos ežeras praktiškai dar po ledu, nors prie kranto jau matosi vanduo. Tačiau tikrai dar ne metas maudynėms, nors kai kas to labai kantriai laukia:

Belaukiant

Įrašo “Miško takelių inspektavimas” komentarai: 7

  1. šiandien ir aš gundžiausi išvažiuoti, bet vėjas ir lauko temperatūra mano planus, deja, pakeitė.

    • Mes irgi ilgai laukėme, kol kiek bus šilčiau. bet kai nesulaukėme, tai ryžomės nors trumpam pasivažinėjimui. Miške vėjas nelabai jaučiasi, tik neramu, kad kokio rasto ant galvos nenuverstų. Bet kai atsiduri kokioje atviresnėje vietoje, tai vėjas nelabai draugiškas.

  2. Bet jau kokia nuotrauka graziiii… 🙂
    Pasaulyje teisybes nier. Jus ten vis dar salat, o mes cia jau nuo karscio leipstam. Nebuna taip, kad visiems po lygiai…

Komentavimo galimybė išjungta.