Kai karalius nuogas

Miško sąvartynas

Kaip bebūtų apmaudu, bet vidutiniškai tokie ir esame nuo apačios iki viršaus, kitokie – tik išimtis, patvirtinanti taisyklę. Todėl ir verkšlenti, kad Lietuvoje viskas blogai, ir kad valdžia bloga ar dėl to kalta  -mažu mažiausiai veidmainystė (manau tą gerai iliustruoja šį nuotrauka).

Pagarba chuliganizmui – gatvėje ir net Prezidentūroje / Komentarai / lrytas.lt

Įrašo “Kai karalius nuogas” komentarų: 11

  • Pažiūrėk, kas vyksta keliuose, kyšininkavimas (jei nebūtų duodančių ir tą toleruojančių, nebūtų imančių), tolerancija visam šitam vyksmui ir netolerancija kitokiems ir kitaip manantiems, užtenka užmęsti akį į portalų komentarus ir pagauni minį, kad yra ne vienas/dešimt pridurkų, o atvirkščiai. O dar liūdniau, kad didžioji dauguma tėra pasyvi masė, kuri nieko nenori daryti ar keisti, bet tikisi, kad tai padarys kiti, kokia stebuklinga gera valdžia ar vadovas. Ir t.t ir pan. Ko gero daugiau dar galima būtų nesunkiai surasti analogiškų pavyzdžių.

   • 100lt į biudžetą ar 50į rankas? Jei gauni algos 3k, tai gali ir į biudžetą sumokėt. O jei minimumą?

     • na čia aš ne apie save, bet juk visada bus gaunančių minimumą, nes žemiausios kategorijos darbų visada bus, o taip juk dabar dirba kiek – 50% lietuvių ? Pusė tautos daro kažką netaip ?

     • Aha, yra tokių keistų šalių, kur tik diktatorius su keliais generolais žino, ką reikia gyvenime daryti. Nepasisekė joms su piliečiais.

    • @viz3 Net nežinau kur čia taikai. Kalba eina ne kad kas nors kam nors nurodinėja kaip gyventi. Šiuo atveju kalbama apie tai, kad jei kažkas nesiklijuoja, ta gal reikia pirmiausia pasižiūrėti į save, ar viską taip darai, o tik paskui kaltinti kitus dėl savo nesėkmių. Taip, kad gali neštis savo “išmintį“ kur nors kitur.

 1. Kasnors apšvieskit – koks tolkas VARGINIS vežti tas padangas kažkur į pamiškę? Jei jau tingi nuvežt i nemokamai jas priimačias aišteles tai tiesiok galima palikti kažkur kur jomis vistiek bus pasirūpinta. Pvz prie konteinerio.

  • Toks klausimas man pastoviai kyla, kai dviračiauju po aplinkinius miškus. Nes šiukšlės pilamos ir tokiose vietose, kur reikia dar pasistengti privažiuoti ar prieiti. Neįsivaizduoju kaip veikia tokių žmogėnų smegenys. O gal jos ir visai neveikia, kas žino?

Komentavimo galimybė išjungta.