Geras oras–dargana

Geras oras - dargana

Kai toks oras, kai kartais maišosi dangus su žeme, reiktų sėdėti namie. Bet neišsėdėjau. Dargana ne man vienam netrukdė.

Gaila, kad neapsiėmiau normalaus fotoaparato. Tačiau kai gali bet kada būti permerktas liūties, nenorėjau rizikuoti. O ir miško keliukai aplink Gėlos ežerus dabar įmirkę ir slidūs, tad nusiversti nuo dviračio – ne tokia jau sudėtinga užduotis.

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/177357446

Įrašo “Geras oras–dargana” komentarų: 17

 1. Jokių nuolaidų nei nepalankiems orams, nei sau – tai šaunu !

  • Nuolaidą sau kaip ir padariau. Tai ne savaitgalio maršrutas, o trumpa, mankštinimuisi skirta trasa, kuri skirta vakarams po darbo. Ir dar lengvu tempu. Paprasčiausiai užsinorėjau gryno oro.

 2. Taip, jeigu Lietuvoje lauksi gero oro, tai niekas nieko nenuveiksi. Taip kad apsirengiam šilčiau ir einam!

  • O ne, nemėgstu didelės minios ir tokių renginių. Aš kaip katinas, keliauju kur patinka, kaip patinka 🙂

 3. Mano internetinis dienoraštis taip gimė-iš pasiutimo. Sėdėjau niūrų rudens vakarą lyjant Feisbuke ir pagalvojau, kad nieko iš tos Lietuvos doro laukt neverta, reikia imtis iniciatyvos ir nekreipt dėmesio į klimatines salygas. Ir vat, neblogai kol kas gaunasi 🙂 Tik leitus užknisa, net fotografuojant tada arba skėtį laikai,arba trečios rankos reikia.

  • Nebambėk. Lietus fotografuojant gamtą yra gerai, nes po jo visos spalvos atsigauna. Ryškį saulė ir dar per vidudienį – pats blogiausias laikas fotografuojančiam.

 4. Tai gi sakau, kad jeigu LT lauksi kol nustos lyti, nieko nenuveiksi :-))))

  • Gerb. p. Ele, apgailestauju, kad esama dar napažįstami, tik dėka p. Mariuko galime bendrauti (beje, jei įdomu – mano Facebook’o adresas – https://www.facebook.com/bernardas.vasiliauskas). Žaviuosi gerb. p. Mariuko optimizmu, entuziazmu, pasiryžimu žūt būt pasiekti savo tikalą, neieškant langvatų, ignoruojant nepatogumus, nelaukiant dievų pagalbos. Todėl ir atkreipiau dėmesį į Jūsų posakį “…nieko iš tos Lietuvos doro laukt neverta…“ ???!!! Argi? Nejaug?i! Gal blogai supratau (tuomet atleiskit) ?
   Nenoriu pradėti mokslinės-patriotinės diskusijos, tik kažkodėl kilo klausimas – ar teko važiuoti dviračiu siauru tekeliu plaukiančių rugių lauku ? Ar tai gali prilygti patogiam vokiškam Autobahn’ui…

Komentavimo galimybė išjungta.