Ar nori draugauti su Fiureriu?

Ar nori draugaut su Fiureriu

Tokį klausimą man šiandien ryte uždavė veidaknygė. Pirma pagalvojau: KPŠ, kiba amžina atilsi Adolfas prisikėlė, ir dabar viso pasaulio visokie naciai turės savo rudas Velykas? Kitas klausimas – kodėl ši velniava išplaukė ant mano FB sienos?

Jei primas klausimas buvo daugiau retorinis, tai antrasis turėjo labai aiškų atsakymą. Pasirodo tūlas Blogeris Zeppelinus virtualiai bando čia mus supažindinti. Prisiminęs seną patarlę “Pasakyk, kas tavo draugai, aš pasakysiu, kas tu toks”, užsukau pasižvalgyti po atgimusio Fiurerio profilį. Ir nors virtualių “draugų” tikrai negalima tapatinti su tikraisiais,  bet tai vis tiek kažką pasako apie virtualų personažą:

Fiurerio draugai

Nors kompanija ir negausi, bet man tikrai jos nesinorėtų papildyti. Paskui dar pažiūrėjau, kam simpatizuojama:

Fiureris megsta

Kas yra Fiurerio favoritai:

Fiurerio megstamiausi

Atvirai paskysiu, kad nacizmas ir bolševizmas su visomis savo atmainomis, gerbėjais bei pasekėjais – tikriausiai patys baisiausi ir šlykščiausi dalykai kada nors nutikę žmonijai. Ir žiūrėdamas į šiuos “rinkinėlius” aš visiškai nenoriu būti susietas su visu šiuo mėšlu nei realioje, nei virtualioje tikrovėje. Ne tik kad tiesiogiai, bet ir per kažką, kas su šiais dalykais pats yra kaip nors susijęs. Ir nors apie tai ne kartą yra kalbėta ar rašyta, bet tai geras priminimas, kad net ir virtualioje erdvėje verta atidžiai žiūrėti, kas yra tavo virtualių draugų ar gerbėjų gretose, jei nenori, kad ši smarvė paliestų ir tave. Tiksliau pasakius, nežinau kaip čia visiems šmėžuojantiems žmonėms, politikams ar partijoms, bet man tokių draugų ar gerbėjų tikrai nereikia. O tokių personažų taip ir norisi paklausti:

Įrašo “Ar nori draugauti su Fiureriu?” komentarų: 1

Komentavimo galimybė išjungta.