Šaltalankis

Šiandien, besivalkiodamas po Vilnių ir jo apylinkes, aptikau didžiūlį ir gausiai derantį šaltalankio krūmą. Tokio didelio (šiuo atveju labiau tiktų vadinti medžiu) ir taip gausiai derančio jau senokai neteko matyti.

DSC00013 

O dar ir Vilniaus panorama iš ten…

DSC00014

P.S. Šiandien truputi pasigailėjau, kad nepasiėmaiu normalaus fotoaparato, tad teko pasinaudoti savo video kameros fotografavimo galimybėmis.

Technorati tags: , , ,

Įrašo “Šaltalankis” komentarai: 6

  1. …ko gero klajota po Trijų kryžių kalną …Šaltalankis iš tiesų įspūdingas!

  2. Neatspėjai, čia vaizdas nuo Rokantiškių regyklos. Vakar buvau taip pat buvau ir Trijų kryžių kalno, bet ten tik filmavau, bet dėl turistų antplūdžio ten nieko gero nesigavo.

  3. nepamanyčiau, kad taip aukštai ta regykla …Ir kad turistai į kryžių kalną ropščiasi. Trijų kryžių kalne senokai bebuvau, tad vaizdas  nuo jo į miestą iš atminties išblėsęs. Kažin, ar ten aplinka aptvarkyta ? Kiek pamenu aplūžę laipteliai būdavo…

  4. Prie Trijų kryžių aplika kiek aptvarkyta, bet turistų ten tikrai daug, tačiau praktiškai vien iš Lenkijos. O dėl Rokantišių regyklos, tai ji tikrai pakankamai aukštai, palyginus su senamiesčių, kuris sėdi dauboje.

  5. va, gyvenu >20 metu Vilniuje…ir suvokiu, kiek dar daug nežinau…Veržiamės į užsienį, bet akivaizdu – apsidayrykime pirmiausia savo mieste…

  6. Va dėl ko paskutiniu metu daugiau klajoju po Lietuvą ir, kartais ,Latviją. Ir kiekvieną kartą, atradęs vietą kur dar nebuvau, lieku maloniai nustebintas.

Komentavimo galimybė išjungta.