Kaimynystė

Prieš keletą mėnesių už mano namo galinės tvoros, tiesiai prieš vartelius atsirado šiukšlių konteineriai. Aišku, tai manęs visai nenudžiūgino, nes vaikščioti pro juos visai menkas malonumas. Bet kad ten aplinkiniai padarys tokį sąvartyna, net mano fantazija tuo metu tiek nenešė.

IMG_2373

IMG_2374

IMG_2375

IMG_2376

Tad noriu pareikšti "ypatingą padėką" bukiems aplinkiniams gyventojams, kurie sutempė visą savo šlamštą bei kurių vaikai tame šlamšte žaidžia. Be to "protingai" Nemenčinės valdžiai bei Vilniaus raj. šilumos tinklams už "puikiai" tvarkomą aplinką. Šiaip jau aš pasistatysiu akliną tvorą ir daugiau galiu pro tą pusę nevaikščioti, o jūs, "gerbiami" kaimynai už galinės tvoros, ir toliau galte gyventi savo šiūkšlėse bei grožėtis jomis pro savo langus. O gal įdomumo dėlei pakabinti ten kamerą ir po to išrinkti bukiausių TOP 10, kurie nesuvokia ką galimą tempti į konteinerius, o ko ne?

Įrašo “Kaimynystė” komentarai: 3

  1. Pastebėjau, kad nerodo čia citatų iš kitų tinklaraščių. Šis rašinys buvo minėtas Blogoramoje su nuoroda, bet „trackbacks“ rodo nulį. O gaila.

  2. Dėl trackbacks pastebėjau, kad speisuose šitas reikalas yra rankinis. Jei cituoji kito speisų blogo tinklarašti, turi iš jo pasiimti trackback adresą ir įsidėti į jau publikuotą postą ir perpublikuoti iš naujo. Tada šaltinyje atsiranda nuoroda.

Komentavimo galimybė išjungta.