Kelionė į Barselona

Antrasis bandymas nukakti į Barseloną kaip ir pavyko, nors jau užsiregistravus ir praėjus patikrinimą vėl pasirodė informacija, kad reisas vėluos. Tačiau, palyginus su vakar, tai buvo tik juokas nes reisas vėlavo 15 min., bet to užteko, kad visi, kam vakar nepasisekė, pasijaudintų. Vienas iš tokių, kažkoks graikas, padovanojo man savo FlyLAL kuponus, kurios jis gavo dėl vakarykščių nesklandumų. Sakė, kad vistiek daugiau su šia kompanija daugiau neskris, o man gal ir pravers. Tad kaip ir ačiū jam. O toliau viskas vyko kaip iš natų: Vilnius – Amsterdamas, tris valandos valkiojimosi po Amsterdamo aerouostą, po to Amsterdamas – Barselona.

DSC00017

DSC00019

DSC00021 

DSC00022

DSC00023

DSC00024  

Čia galite pažiūrėti kaip skridau iš Amsterdamo į Barseloną, nors lėktuvo iliuminatorius, prie kurio sedėjau, buvo ne pats švariausias:

Vienas iš privalumų vykstant į MS TechED IT formumą jau čiam prasidėjus yra tas, kad pirmą dieną, t.y. pirmadienį, tave pasitinka ir nugabena tiesiai į forumo centrą. Šiuo atveju man vėl pasisekė, nes jei bučiau su taksi važiavęs tiesiai į viešbutį, tai kamštis, į kurį patekome, man būtų brangiai kainavęs. O jau nuo minėto centro iki viešbučio tik 3 km, tad taksi tekainavo 6€. O čia kaip mes važiavome iš aerosuosto:

Visą kelionę, tiek iš Amsterdamo, tiek ir iš Barselonos aerouosto mane pastoviai persekiojo mintis, kad kur susitinka du ispanai, nesvarbu vyrai ar moterys, garsiam ir nepertraukiamam jų plepėjimui nėra ribų, bet estai, pasirodo ne ką atsilieka smile_wink.

Apie viešbučius Barselonoje tikriausiai išeitų atskiras pasakojimas, bet šiam kartui tiek.