Microsoft TechED IT forumas. Trumpa ekskursija

Šiek tiek noriu besidominčius supažindinti su aplinka, kurioje vyksta pats forumas. Aišku visko aprodyti neišeis, nes pats centras pakankamai didelis, o ir juk nefotkinsi kiekvienos auditorijos ar kampelio. Šiaip pagrindinės vietos:

Pagrindinis įėjimas:

DSC00027

Čia mes pietaujame (kadre tik pusė salės, o kita pietų salė yra kitame aukšte):

 DSC00025

Šiaip su maistu jokių problemų nėra, nes praktiškai po visą pastatą pristatyta stalų, kur yra kavos, arbatos, užkandžių ir vaisių, be to dar nemažai šaldytuvų su gėrimais.

Vienas iš lygių, kur yra auditorijos. Šiaip tokių lygių pačiame centre yra trys, dar naudojamas šalia esantis viešbutis ir dar du pavilijonai lauke. Taip yra greičiausiai todėl, kad atsirado pietų salės, ko praeitą kartą nebuvo:

DSC00029

Viena svarbiausių patalpų – Hands-on Lab’as, kur su instruktorių pagalba gali daryti įvarius laboratorinius, t.y "pačiupinėti" savo rankomis įvairius produktus. Kiekvieną valandą čia keičiasi tema:

DSC00033

Taip pat vyksta ir paroda:

DSC00034

Parodos salėje taip pat yra ir MS ekspertų stendas, kur gali pabendrauti su įvairių sistemu specialistais:

DSC00035

Ten pat yra vietelė ir tiems, kas neturi savo kompiuterių. Tik neatkreipiau dėmesio ar yra pajungti IP telefonai, prastai jie būna, nors šiemet gal ir ne.

DSC00036

Nors visose vietose veikia Wi-fi tinklas, kartais nutinka tai, kad nusėda laptopo baterija ar neveikia bevielio tinklo korta. Tai nėra bėda, nes yra vietelių, kur visada rasi rozetę ir tinklo laidą:

DSC00030

DSC00032

Po kiekvieno išklausyto seminaro galima parašyti atsiliepimą štai tokiame terminalų stende, krie yra kiekviename aukšte. Tai visai neblogas dalykas abiem pusėms, rengėjai sužino dalyvių nuomonę, o šie gali laimėti kokį nors prizą:

DSC00031

Na, o čia tikriausiai sprendimas tiems, kas nespėjo užsirezervuoti viešbučio, t.y miegoti tiesiog prie forumo centro sienos (oras dar pakankamai šiltas):

DSC00037