Microsoft TechED IT forumas. Ketvirta diena

Šią, paskutinę, ketvirtosios dienos apžvalgą rašau tik dabar todėl, nes tik šiuo metu atsirado proga ramiai prisėsti prie kompiuterio. Nors jau esu Lietuvoje, bet ketvirtosios dienos įspūdžiai dar pakankamai stiprūs. Penktąja dieną až praleidau vaikštinėdamas po Barseloną su video kamera, nes tą dieną seminarų mane dominančiomis temomis kaip ir nebebuvo.

Taigi, ketvirtąją dieną, t.y praėjusį ketvirtadienį, išėjo sudalyvauti tik dvejose sesijose, nes po to paskambino kolegos iš darbo su prašymu padėti likviduoti vieną bėdą. Tad teko viską atidėti į šalį, jungtis prie kontoros ir kibti į darbą.

Tai ką spėjau paklausyti?

Pirma – "Capacity and Performance Planning for Microsoft SharePoint Products and Technologies 2007". Tai taip pat susiję su tam tikrais projektais kontoroje, tad atnaujinti žinias bei pasisemti kažko naujo tikrai buvo verta.

Antra – jei jau pradedi klausyti Stive Riley paskaitas, tai visada verta sudalyvauti visose, nes jos paprastai yra viena su kita susijusios. Šį kartą tema: "The Fortified Data Center in Your Future: Build it Now and They Will Come". Ir, kaip visada, nebloga anotacija, kuri viską ir pasako:

"Relax for a moment. Let your mind wander to thoughts of your corporate network—with its myriad authentication schemes, its haphazard collection of client computers in various states of (non)conformance, its proliferation of access methods, its data centers with too many ways in and out.

Feel like you want to just burn it all down and start over? Well, perhaps you should—and when you do, you can implement something that’s simpler, more secure, well managed, and less expensive. Over the years, Steve Riley has hinted at this idea, advocating the demise of the traditional corporate network, with its no longer useful distinction between “inside” and “outside”. Instead, organizations should move toward using the Internet as their infrastructure, where all clients and a physically and electronically fortified data center live “live on the net”.

The question, then, is how to build this data center? Effective security and management are absolutely essential to realize this vision. In this session Steve shows how combining the Microsoft ForeFront family of security products with the System Center family of management solutions provides the necessary foundation for building your data center of the future—today. Don’t delay, because your business competitors are already doing it!"

Taigi, vėl savotiškas Stive požiūris, nors, kita vertus, panašios schemos sutinkamos kai yra pilnai naudojamas taip vadinamas outsourcing’as, t.y kai visos IT paslaugos imamos iš išorinės kompanijos. Bet idėja vis tiek verta dėmesio, nes, mano galva, mes anksčiau ar vėliau prie to tikrai prieisime.

Tad tiek naujienų iš MS TechED IT Forum 2007.

Tad ar verta vykti į tokius renginius? Mano atsakymas vienareikšmiškas – verta, nes tokiuose renginiuose tiesiai iš gamintojo sužinai visas naujienas, išgirsti ir pamatai ateities vizijas. Tai, praktiškai, yra koncentruoti Microsoft įvairių produktų ir technologijų kursai tiek teorijos, tiek ir praktikos, nes gali ne tik susipažinti, bet ir pabandyti praktiškai, su dėstytojų pagalba, padirbėti su naujausiais produktais ar išspręsti susikaupusias problemas, ar jau bent rasti atsakymus į tau iškilusius klausimus.

Na, o pabaigai, kadangi taip dažnai gyriau Stive Riley sesijas, trumpas video su juo, t.y trumputė paskutinės seijos įžanga, kuri gal padės ir jums suprasti, kodėl jis toks mėgstamas, ir kodėl pas jį taip visi veržiasi:

 

 

Įrašo “Microsoft TechED IT forumas. Ketvirta diena” komentarai: 2

 1.  
  mm.. Su malonumu viską suskaičiau (o jūs, tamsta, kartais ne žurnalistas? Labai jau sklandžiai mintis dėstot 🙂
   
  Žiūrint video ir nuotraukas, niekur nepastebėjau moteriškių. O… jų ten visai ir nebuvo? Keista a bit…
  😀
   

 2. Ne, tikrai nesu žurnalistas. O dėl moteriškų, tai jų ten buvo. Galima sakyti, kad šį kartą gan nemažai, nors mūsų kompanijoje iš Lietuvos tebuvo viena.

Komentavimo galimybė išjungta.