Kaip pasikeisti erdvės adresą

Labai dažnai naujokai, tik susikūrę savo erdvę, tepakeičia savo erdvės pavadinimą, bet internetinį adresą, kažkokį neįsimenamą http://caidadjkfhadjkfhagdavdfadkhf.spaces.live.com, palieka. Šiaip, jei man erdvė kažkuo patiko, paprastai svečių knygoje ar komentaruose palieku žinutę su prašymu susitvarkyti savo adresą. Kai kurie klausia: kam to reikia? O jūs pabandykite tą makabrišką adresą kam nors padiktuoti, užrašyti ar nurodyti, pvz., savo el.pašto paraše. Atrodys tikrai nekaip, o ir įsiminti, ko gero, taip pat nepavyks. Tačiau praktiškai visi klausia o kaip tą adresą pakeisti? Veiksmų seka tokia:

 1. Įsitikinkite, kad prisijungėte (Jei norite prisijungti naudodami savo Windows Live ID, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite Prisijungti.) prie Windows Live Spaces.
 2. Meniu Parinktys spustelėkite Erdvės parametrai.
 3. Dalyje Žiniatinklio adresas spustelėkite Pritaikyti žiniatinklio adresą savo poreikiams.
 4. Teksto lauke įveskite norimą savo erdvės žiniatinklio adresą.
 5. Spustelėkite Tikrinti užimtumą.
 6. Jei žiniatinklio adresas užimtas, įveskite kitą ir vėl patikrinkite užimtumą. Arba pasirinkite kitą žiniatinklio adresą iš sąrašo.
 7. Spustelėkite Įrašyti.

Tačiau būtina žinoti, kad tai padaryti galite tik vieną, t.y. galite pakeisti tą automatiškai sugeneruotą adresą į norimą. Todėl visada verta prieš keičiant apgalvoti jums priimtinus pavadinimus, nes gali būti taip, kad tas vienintelis jau bus užimtas. Toliau jau adreso kaitalioti nebegalėsite.

 

Įrašo “Kaip pasikeisti erdvės adresą” komentarų: 1

 1. Labas vakaras, Mariukas;) aciu – vienu klaustuku galvoj maziau:)))
  laabai pamacijai.
   

Komentavimo galimybė išjungta.