Savaitgalio kontrastai

Karkle 2008-06-15 019Šis savaitgalis tikrai buvo kontrastingas. Šeštadienį mirkom lietuje Aukštaitijos nacionaliniame parke, o sekmadienį jau džiaugėmės saule ir banguojančia jūra Karklėje. Tad apie viską iš eilės.

Nepaisant lietaus, kurio šiaip jau laukėme, su neGeraine nusprendėme, kad naminių savaitgalių jau esame sotūs iki kaklo ir reikia kur nors pajudėti. Kažkodėl šovė mintis, kad senai būta Palūšėje, o ir aplinkui dar ne viskas išžvalgyta, nes dėl Alfos žemumo stengiamės vengti žvirkelių. Bet šį kartą smalsumas nugalėjo. Po trumpo stabtelėjimo prie Palūšės bažnyčios, drąsiai pasukome link Ladakalnio, o pasižvalgę nuo jo viršūnės, dar aplankėme senovinės bitininkystės muziejų. Kaip nekeista, nors ir lijo, tačiau visur pilna linksmai nusiteikusių žmonių, kurie buvo ne tik atvykę automobiliais, bet ir pėsčiomis. Po tikrai smagaus pasivaikščiojimo, namo grįžome šlapi, bet atsigavę ir puikios nuotaikos.

Sekmadienį pabudome anksti, tad ilgai nesvarstę, patraukėme link jūros, nes po šeštadienio šlapumos organizmai reikalavo saulės ir jūros. Šį karta nesirinkome jokių aplinkinių maršrutų, o tiesiu taikymu pasukome Karklės link. Karklėje gavome visko ko troškome: saulė, bet oras ne per karštas bei smagiai ošianti jūra. Tad dieną tikrai praleidome smagiai. Kai jau susiruošėme namo, tai prie pat kopų esančioje sodyboje nusipirkome tik ką išrūkytos, dar šiltos žuvies, kurią sudorojome jau grįžę namo užsigerdami šaltu alumi, ko pasekoje šį įrašą rašau pirmadienį 🙂 .

Savaime aišku, kad kelionių metu buvo fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukas galima pasižiūrėti čia:

Aukštaitijos nacionaliniame parke

Karklėje

O dėl video dėjimo aš ir suabejojau. Reikalas tame, kad kai filmuoji su HD kamera, o vaizdą internete talpini 320X240 rezoliucija, tai faktiškai prilygsta vaizdo matymui per rakto skylutę. Dingsta visos detalės ir peizažų erdvė. Na, nebent bus norinčių pamatyti kelionių klipus ir tokiu formatu. Paprasčiausiai parašykite 😉 .

P.S. Taip jau sutapo, kad šitas apsilankymas Karklėje buvo praktiškai lygiai po metų (na, minus viena diena), kai ten buvome paskutinį kartą. Tad, kam įdomu, galite pasižiūrėti kaip ten buvo prieš metus 🙂 .

Karklė prieš metus ir vieną dieną