Rundalės rūmai

Rundales rumai 2008-08-18-105.jpg

Tai tikrai yra viena labiausiai vertų lankymo vietų Latvijoje. Pats savimi vakar stebėjausi, kad tiek daug kartų esu važiavęs pro šalį, o dar nebuvau aplankęs šių nuostabių rūmų. Ir nors bilietai nėra pigūs, o kai kurios Bauskės gatvės visai neįkvepia optimizmo, man negaila nei vieno išleisto lato bei nei vieno Alfos pakabos atlaikyto smūgio. Ir nors anksčiau aš gan skeptiškai žiūrėjau į mūsų Valdovų rūmų atstatyma, tai dabar pamatęs, kaip latviai ilgus metus kruopčiai po kropelytę restauruoja šituos, savo nuomone kardinaliai pakeičiau. Ir dabar tikrai noriu, kad ir Valdovų rūmai, ir mūsų pilys būtų taip pat atstatytos.

Na, o daugiau įspūdžių yra čia:

Rundale Palace – a set on Flickr

P.S O kai kuriose nuotraukose galima įžiūrėti ir mane ( čia dar kažkada sename bloge, Barselonos nuotraukose, kažkas bandė atspėti, kuris iš ten esančių esu aš 😉  ). Tad sekmės beieškant ir būtinai, važiuodami pro šalį, užsukite į Rundalės rūmus.

Įrašo “Rundalės rūmai” komentarų: 1

  1. Rundalės rūmus esu lankiusi kelis kartus, ir tikrai lankysiu dar. Jie kasmet yra pasirįžę atnaujinti po kambarį. Labai gražūs sodai, ypač kai tulpės žydi. Gal jau greitai ir kanalai bus sutvarkyti.

Komentavimo galimybė išjungta.