Įrašo “Karšti pėdsakai” komentarai: 6

  1. Sutinku, bet dėmesį visgi patraukė? 😉 O šiaip, stypsodamas ant to tilto, išmokau keletą praktinių dalykų. Todėl gal kitą kartą gausis ir geriau. Nes jei nebandysi, tai ir nesužinosi 🙂

  2. Nauja fotografavimo technika. 🙂
    Kas blogai, kad eismas Vilniuj naktį nėra toks intensyvus kaip didžiuosiuose pasaulio miestuose, tuomet ir nuotraukos gyvesnės atrodo.

  3. Knietėjo pabandyti. Iš tikro blogai ne eismo intensyvumas, o tai, kad jei pravažiuoja daugiau automobilių, jaučiama pakankama tilto vibracija, kuri neleidžia pasinaudoti ilgesniu išlaikymu, nepadeda net stabilizacija 😦 .

  4. Jei neklystu nuotraukoj Geležinis Vilkas, ten net vaikštant drebi 🙂

    Gal visai nieko Goštauto gatvę, prie Baltojo tilto būtų pafotografuot – ten ir automobilių yra ir aplinka gera: baltas tiltas “dangoraižių“ ( 😀 ) rajonas, upė.

  5. Šiandien turėjau laiko ir dieną trainiojausi aplink tą Europos aikštę su fontanu. Tai pagalvojau, kad būtų visai šaunu ten atsirasti su fotiku kai jau būna sutemę. Kadaise toje vietoje vakare filmavau, tai ten tikrai daug įvairių šviesų ir būtų įdomu “pašaudyti“. Įskaitant ir nuo Baltojo tilto bei VCUP’o sovėjimo aikštelės, žinoma 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.