Flickr nuotraukų geožymėjimas su Google Earth

 

Pagaliau radau tikrai gerą ir patogų būdą kaip sudėti geožymes, t.y pažymėti vietą žemėlapyje, ant savo ankstesnių nuotraukų, kurios patalpintos Flickr fotoalbume. Nereikia nieko mokėti, nereikia niekur registruotis. Viskas ko reikia – tai atsisiųsti ir įsidiegti Google Earth, Trippermap Geotagger įrankio, kuris įsikelia kaip lokacija į Google Earth ir, savaime suprantama, Flickr paskyros.  Beje, šis įrankis veikia tiek Windows, tiek ir Mac aplinkose.

Didžiausias privalumas pakankamai tikslus Google žemėlapis, palyginus su Flickr siūlomu, ir darbo paprastumas bei gan tikslūs rezultatai. Deja, visas šis gėris yra sukurtas būtent Flickr vartotojams. Be to, visa tai nemokama ir nereikia niekur dar papildomai registruotis. Na, nebent nuspręsite naudotis Trippermap paslauga, ką aš dabar ir svarstau, kad pagaliau galutinai uždaryti klausimą dėl fotografijų žemėlapio tinklaraštyje. Kaip visa tai veikia, galima pasiskaityti ir pasižiūrėti nužygiavus pagal žemiau pateiktą nuorodą.

Geotagging Flickr photos with Google Earth | Trippermap

Įrašo “Flickr nuotraukų geožymėjimas su Google Earth” komentarai: 5

  1. Ne tiek svarbus, kiek smagus 🙂 . O ir paklajoti po žemėlapius labai mėgstu, ypač jei ten dar ir prisiminimai sukabinti. Be to, man atrodo, ir kitiems įdomu sužinoti kur vienas ar kitas objektas nufotografuotas.

  2. Argumentai teisingi 😉 Juolab, kad patį turbūt galiu gerai suprasti, nes iš žemėlapių valgau duoną jau 26 metus 😉

    • Smulki faktinė kaiedllė kosmose toli gražu nėra vakuumas. Jame pilna dulkių, nuolaužų, planetų, žvaigždžių ir t.t.Ir gan daug vis pasikartojančių gramatinių klaidų:besiribojanti su beprotybę (turi būti: beprotybe)rujos metų (metu)Sojuz-1 ir sekančia diena (kitą dieną)turėjo tapti pagrindų sovietų (pagrindu)kosminių laivų statytų bolševikinės (kosminiu laivu, statytu)grumtynių su byrančių į gabalus aparatų (byrančiu į gabalus aparatu)smigo į žemę 140 km/h greičių (greičiu)pasiusti pilotuojama laivą (pasiųsti)pilotai dargi galėtu apsukti (galėtų).O šiaip straipsnis geras! Patiko.Šiuo metu yra kūriamas megėjiškas serialas Pioneer One , kuris yra išlaikomas žiūrovų aukomis: pas amerikiečius netikėtai nukrito kapsulė su nežinomu rusu kosmonautu iš nežinomos misijos.

Komentavimo galimybė išjungta.