Office 2007 Enterprise pamokos OneNote užrašų knygelėje

Tikriausiai daug kam perėjimas prie naujos MS Office 2007 versijos prasidėjo nuo VAJĖZUSMARIJAKURČIAVISKASPASIDĖJO 🙂 . Tada yra kelios išeitys: pirkti kokią nors knygelę apie darbą su tokiu paketu, reikalauti iš darbdavio siuntimo į kursus, desperatiškai spaudyti F1 ( Help) ar bandyti susirasti kaip ir ką reikia daryti pačioje produkto svetainėje, kuri yra lietuviška ir gan nebloga. Tiems, kas pakankamai gerai tvarkosi su anglų kalba ir naudoja ar bent bando naudoti Microsoft Office OneNote 2007 užrašų knygelę, Office šablonų galerijoje yra OneNote šablonas, kuriame yra labai gražiai ir patogiai sudėliota visa mokymosi medžiaga, pradedant vartotojo aplinka, baigiant įvairiais demo ir nuorodomis pagal kiekvieną Office programą kaip atlikti vieną ar kitą užduotį. Tai, manau, tikrai turėtų gan stipriai palengvinti kiekvieno besinaudojančio MS Office 2007 gyvenimą. Pati šabloną galima parsisiųsti paspaudus ant žemiau esančios nuorodos (geriau ir patogiau tai daryti su Internet Explorer):

Office Enterprise 2007 training notebook | Microsoft Office Online

Įrašo “Office 2007 Enterprise pamokos OneNote užrašų knygelėje” komentarai: 2

  1. Pradžioj ir nesupratau kas kur ir kodėl, bet po kokio vpusvalandžio tyrinėjimo, viskas pasidarė aišku.
    Šiaip mėginau naudotis One note. Pradžioj vos nekrykštavau iš džiaugsmo kokia patogi ji, bet vėliau atradau problemas. Didžiausia, kad nėra online integracijos – su mielu noru naudočiausi ne tik viename kompiuteryje. Tas pats ir su išsaugojimu – mėgstu, kuomet failai būna ir čia, kompiuteryje, ir atsarginė kopija internete. Žinoma, pasidarau kopijas rankiniu būdu – įmetu one note katalogą į flash’ą. Dar vienas dalykas (gal jau ištaisė, bet anksčiau buvo) – kuomet pasidarai “slaptą“ puslapį ir jame pasidarai To-do sąrašą, jis vistiek atsiranda ir pagrindiniame Microsoft Outlook lange – tiek to slaptumo 🙂
    Šiaip jei ne šie trūkumai, naudočiausi dažniau. Dabar naudojuosi, kuomet reikia parašyti kokį didelį darbą, pvz. kursinį. Patogiai susikopijuoja viskas į “vidų“ ir automatiškai nurodo nuorodas – patogu, kuomet nereikia galvoti “iš kur aš tai gavau“.
    Šiaip dirbant keliese prie vieno projekto turėtų būti labai gera kita tarnyba – Microsoft Office Groove.

Komentavimo galimybė išjungta.