Dvaras ir rūkas

Pakruojo dvaras_2009 02 07_0457.JPG

Kažkaip paskutiniu metu visos išvykos yra susijusios su dvarais. Todėl neaplankyti Pakruojo dvaro, kuris garsėja pačiu didžiausiu išlikusiu dvaro pastatų kompleksu, būtų kaip ir šioks toks aplaidumas. Galiu iš karto pasakyti, kad nukeliauti apie 190 km pirmyn ir atgal tikrai buvo verta. Tiek ir dėl paties dvaro, tiek ir dėl rūko, kuris mus jau pasitiko palei Panevėžį ir visą tą aplinką padarė kažkiek nerealią. Kadangi bandė kažkiek krapnoti, tai tikrai neapėjome visų pastatų, o be to, liko stiprus noras ten sugrįžti kokį pavasarį ar kitu šiltesniu laiku. O gal dar kiek ilgėliau palūkėti, kai tvarkymo darbai bus baigti. Iš kitos pusės – jei viską parodyčiau, jums tada bus neįdomu patiems ten nuvažiuoti.

Kadangi šio žygio grobis gan nemenkas, tai nedėsiu visų nuotraukų tiesiai į įrašą, o palieku nuorodą į fotoalbumą:

http://www.flickr.com/apps/slideshow/show.swf?v=109615

Gero žiūrėjimo 🙂 .

Įrašo “Dvaras ir rūkas” komentarų: 12

  1. Ačiū už fotkes, su malonumu peržiūrėjau. Ruošiuosi tą dvarą aplankyti jau kelis metus, tik niekaip laiko neatrandu 😦 Esu gimęs Pakruojo rajone, tik gimimo vietos iš esmės nebeliko, griuvėsiai, gyvenami bomžų. Ko gero, šią vasarą reiks surengti Drang nach Pakruojen 😉

  2. butent. atvaziuok kai bus silta. cia tikrai grazu. truputeli bijau kas bus kai pasibaigs darbai. ar tik neuztrenks duru ir netaps eiline kavine / restoranu / pokiliu vieta. tada jau nebenueisim kaip anksciau alukaus sau pasitiesus adialus islenkt.
    zodziu grazu teviskej 🙂 jei kada busit susisiekit – alaus isgersim =D

  3. O ką aš, aš nieko prieš 🙂
    Būtų smagus mikro meetas. Ir vieta puiki 😉
    Tik su viena sąlyga – be fotoataskaitų! 😀

Komentavimo galimybė išjungta.