Microsoft® Tech·Ed Europe #4

Messe Sud

Na va, pagaliau atėjo laikas ir nuotraukoms.

Tai ką matote viršuje – įėjimas į Berlyno konferencijų centrą Messe Sud. Tokį vaizdą aš mačiau pirmadienį ryte. Atrodo turėtų nustebinti toks mažas žmonių skaičius beeinančių link centro, nes kasdien rytais prieš save matydavau kiek kitokį vaizdelį:

The way to the Tech-ed

Čia tikrai ne didžiausia koncentracija (šiaip Tech-ed’e dalyvavo virš 7000 žmonių). Tačiau pirmą dieną centro prieigos buvo tuščios, nes didžioji atvykėlių masė susikaupė čia:

Waiting for registration

Čia pirmoji eilutės, o pratęsimas sekančioje nuotraukoje:

Waiting for registration

Va kodėl aš džiaugiausi, kad atvykau sekmadienį ir nepatingėjau tą pačia dieną atvykti į konferencijų centrą bei užsiregistruoti.

Taigi, norint konferencijoje kur nors patekti, reikia užsiregistruoti ir gauti dalyvio kortelę:

Registration

Užsiregistravus, visi keliavo prie kito stalo, kur gavo po neprastą kompiuterinį krepšį ir keletą gerų dalykėlių jame:

Cool stuff lives here

Einam toliau pasidairyti.

Viena reikalingiausių patalpų – CommNet salė, kurios vienoje dalyje buvo sustatyti kompiuteriai laboratoriniams darbams:

Labs lives here

Buvo ir nekantriausių, kurie jau pačią pirmą dieną bandė ten kažką maigyti:

Hands-on lab

Kitoje dalyje buvo kompiuteriai skirti dalyviams, kurie neturėjo savų, arba tiesiog neorėjo jų trauktis:

Interaction lives here

Tais kompiuteriais paprastai skirti atsiliepimų apie sesijas užpildymui, nes galima buvo laimėti prizą, peržiūrėti ar atsisiųsti prezentacijas bei padirbėti su savo tvarkaraščiu. Tokios vietos su keliais kompiuteriais dar buvo įrengtos ir kitose centro dalyse, kad nereikėtų lakstyti iš vieno galo į kitą.

Tiems, kas turėjo savo kompiuterius, ten pat buvo keli stalai su rozetėmis ir tinklo kabeliais, jei to prireiktų, nors daugumoje vietų veikė bevielis tinklas:

Online people

Tokių stalų buvo keletas, bet vietų užtekdavo toli gražu ne visiems:

Displaced

O kiti galbūt šiaip norėdavo pabūti vieni su savo kompiuteriu:

Solitary

Na o jei labai jau būni pavargęs nuo keliavimo po didžiulį konferencijų centrą bei nebenori eiti į metro, tavo paslaugoms taksi prie pat durų:

Taxi

Šiam kartui tiek, bet čia dar ne viskas…

Įrašo “Microsoft® Tech·Ed Europe #4” komentarai: 3

    • Panaši organizacija buvo ir 2004 metų Tech-ed’e Kopenhagoje. Vėlesniais metais, kai vykdavo Barselonoje, jausdavosi toks pietietiškas atsipalaidavimas, nors dalyvių būdavo per pusę mažiau.

  1. Panaši tvarka buvo ir per ITB turizmo parodą. Labai tvarka gera, tik nuorodų į spaudos centrą reikėjo daugiau, nes klaidžiojom ilgai.

Komentavimo galimybė išjungta.