Microsoft® Tech·Ed Europe #5

Marcus Muray

Toliau tęsiu foto pasakojimą apie tai, kas buvo Microsoft Tech-ed Europe 2009.

Viršuje matote vieną iš labiausiai man patikusių lektorių Marcus Murray. Tikrai buvo įdomi ir įsimintina sesija. Tačiau, jei skaitėte ankstesnes apžvalgas, tikriausiai susidarėte įspūdį, kad ten buvo tik seminarai ir pratybos. bet iš tikro ne visai taip.

Viena įdomiausių patalpų konferencijoje – eksplozijų salė, kur renginio rėmėjai bei Microsoft partneriai galėjo pristatyti savo įrangą. Vienas jų HP stendas, kur turėjau progos atidžiau susipažinti su vienu mane dominančiu įrenginių:

Exposition

Parodų salė dar buvo naudinga netik tuo, kad ten buvo galima pamatyti įvairios įrangos, susipažinti su trečių šalių programiniais sprendimais, bet ten buvo taip pat vietos, kur vykdavo interaktyvios sesijos, kur galima buvo diskutuoti bei dalintis patirtimi:

Discussion panel

Netrūko ten ir pramogų. Buvo galima pažaisti įvairius kompiuterinius žaidimus, kad ir savotišką Formulę IT:

Ready to play?

Formula IT

Be žaidimų, parodos dalyviai stengėsi patraukti dėmesį ir įvairiomis loterijomis bei prizais. Viena kompanija, kaip prizą siūlė keturratį:

WIN ME

Visas linksmumas su šiuo prizu buvo tame, kad jo savininkai niekaip negalėjo jo pralošti, nors loterijos numeriukus įkyriai siūlė visiems einantiems pro šalį. Tačiau atėjus sutartam lošimo laikui, niekada nesusirinkdavo pakankamai norinčių dalyvauti lošime. Taip ir nežinau, ar kas nors laimėjo šį daiktą, ar ne.

Aišku ten kur daug dalyvių, neliko nepastebėti išpažįstantys ir kitą “religiją”:

Intruder

Taigi, šiam kartui tiek. Bet tai dar ne viskas…