Microsoft® Tech·Ed Europe #6

S-Bahn railway

Pagaliau atėjo eilė paskutinei pasakojimo daliai apie buvusią Microsoft konferenciją. Šį kartą jums parodysiu ne tai, kas vyko konferencijų centro viduje, o tai, ką radau šalia jo. Na o nuotrauka viršuje – tai vaizdelis, kurį mačiau kiekvieną mielą (apsiniaukusią) dieną eidamas iš metro stotelės link konferencijų centro. Taip ir buvo, kad praktiškai beveik visą laiką buvo apsiniaukė ir palydavo. Tik labai retai kada išlįsdavo saulė. Bet vieną, tokią retą dieną, bevaikščiodamas po konferencijų centrą, prie vienų lauko durų pamačiau užrašą “Žiemos sodas”. Bebūnant visą dieną viduje tikrai norisi nors trumpam išbėgti į lauką, o tuo labiau kai ten šviečia saulė.

Tad daug nemąstęs patraukiau pro duris ir atsidūriau jei ne žiemos sode, tai jau rudens tikrai:

Autumn garden

Autumn garden

Autumn garden

Autumn garden

Visas taip vadinamas sodas ar parkelis savo forma priminė savotišką stadioną, o už jo matėsi Vakarų Berlyno radijo bokštas:

Radio tower

Tikrai nebloga vieta per pertrauką pabėgti nuo viso renginio triukšmo. Kaip pastebėjote, ruduo Berlyne tikrai buvo dar ne toks vėlyva kaip Lietuvoje.

Šiuo įrašu ir baigiu apžvalgas iš Microsoft Tech-ed Europe 2009. Aišku, kad liko nemažai dalykų už kadro ar dar ko nepaminėjau. Todėl jei ką domina daugiau, drąsiai klauskite. O visas publikuotas nuotraukas vienoje vietoje ir didesnes galite pasižiūrėti albumo peržiūroje.

Įrašo “Microsoft® Tech·Ed Europe #6” komentarai: 3

Komentavimo galimybė išjungta.