Dar vis gyvas

Gavosi labai jau nepadoriai ilga pauzė tinklaraštyje, tačiau aš vis dar gyvas. Gyvas, nežiūrint to, kad praktiškai visą energiją suryja darbas. Svarbus ir įdomus projektas, bet ryjantis laiką, nes reikia padirbėti ir po darbo. O tada tesinori tik vieno – kuo greičiau grįžti namo. Namie teužtenka energijos dar bent jau paskaityti ką rašo mėgstami tinklaraščiai, o viska kita RSS skaityklėje paprasčiausiai pažymima kaip skaityta. Per išeigines taip pat nebesinori niekur keliauti, mieliau laisvalaikį praleidžiu namuose.

Iš tikro, nėra viskas taip blogai. Kadangi daugiau laiko praleidžiu namie, vėl atradau knygų skaitymo malonumą. Tik skirtumas toks, kad didžiąją dalį perkaitytų knygų sudaro elektroninės, o ne tradicinės knygos. To priežastis – paprasta kaip trys kapeikos: man taip patogiau. Nereikia vaikščioti po knygynus ir gaišti laiką arba laukti kol pristatys internetinėje parduotuvėje nupirktą knygą. Čia viskas paprasčiau. Tiesiog atsisiunti nusipirktą ar nemokamą elektroninė knygą ir tuoj pat gali pradėti skaityti.

Dar vienas tokio lindėjimo namie privalumas – pagaliau atsirado laiko eksperimentams mano virtualiame tamsiajame kambariuke. Tikrai taip, fotoaparatas neguli be darbo, bet šį kartą tikslas yra išsiaiškinti šiokius tokius man iškilusius klausimus. Tikrai taip. Nepaisant to, kad rimčiau bandau fotografuoti jau kokius du metus, bet vis atrandu dalykų, kur jaučiuosi visišku naujoku. Todėl ne viskas gaunasi kaip noriu ir kartais vis užlipu ant kokio grėblio. O be to, dar reikia susitvarkyti kai kuriuos dalykus savo skaitmeninės fotografijos procesuose. Apie tai tikrai parašysiu, nes būtent tokių temų pasigendu lietuviškoje blogosferoje. Todėl dvi apklausos, kurios vaidenasi dešinėje skiltyje, paleistos ne šiaip sau.

Taigi, viskas juda kaip ir teigiama linkme. Tereikia tik laiko ir kantrybės…

Įrašo “Dar vis gyvas” komentarai: 3

Komentavimo galimybė išjungta.