Apšilimas

Nemenčinė-Piliakalnis-Kabiškės-Nemenčinė

http://www.everytrail.com/swf/widget.swf
Map your trip with EveryTrail

Šiandien, bemąstant ką veikti ir bežiūrint į giedrą dangų, man toptelėjo mintis, kad jau tikrai laikas savo sėdimąsias vėl pripratinti prie dviračio balnelio. Šiaip tikrai nesinorėjo susiplanuoti grand išvykos, po kurios gulėtum paslikas, bet kažkas trumpo ir nelabai sudėtingo būtų visai neblogai.

Praktiškai maršruto idėją tokiam lengvam apšilimui pasufleravo du dalykai. Pirmas – norėjau rasti kitą privažiavimą prie Nemenčinės piliakalnio, kurį jau buvome aplankę pernai. Antras – man visada rūpėjo, kaip mano dviračio kompiuteris su GPS  tinka lobių paieškai, t.y geocaching’ui, o kaip tik prie piliakalnio toks vienas lobiukas ir yra paslėptas.

Taigi, kad rasti lobį, reikia į savo GPS įrenginį iš Geocaching.com svetainės įkelti trokštamo lobio koordinates ir paskelbti tą vietą kelionės tikslu. Viskas būtų labai paprasta, jei ne mano noras prie piliakalnio atvykti ne tuo keliu, kurį žino mano naudojamas kelių žemėlapis, bet tuo, kurį praeitą kartą mačiau vinguriuojant piliakalnio papėdėje. Šį kartą teko pasikliauti Google Earth ir savo atmintimi. Nebuvo sudėtinga, nes orientyras buvo sugriuvusi ferma, pro kuria tas keliukas ir eina.

Pats keliukas tikrai ne pats gražiausias, be to dar reikia persikraustyti per upelį prie pat piliakalnio. Su lobiu irgi nebuvo sunku, nes su Garmin Edge 605 pagalba praktiškai įsirėmiau į tą vietą, kur paslėptas lobis. Beliko tik užsiregistruoti ten paliktame žurnale ir palikti ką nors atminimui. Kadangi nieko tokio specialaus tai progai neturėjau, tai palikau maišelį su drėgmę sugeriančia priemone, kurį buvo užsilikusi fotoaparato kuprinėje. Nors lobį radau lengvai, bet vis tiek buvo smagu kaip kokiam mažam vaikui. Dar supratau, kad tai užkrečiama (reikės surasti likusius Nemenčinėje ir šalia paslėptus lobius, bei aplankyti kitas jau žinomas vieteles).

Pats maršrutas tikrai gavosi nei ypatingai įdomus,  nei fotogeniškas (nenorėjau fotografuoti nei šiukšlių, nei išdegintos žolės, tik gaila, kad nulūžo piliakalnio viršunėje stovėjęs medis), bet apšilimui ir lobių paieškos treniruotei tikrai buvo pats tas.

Įrašo “Apšilimas” komentarai: 4

    • Maršrutas neilgas, toks visai tinkamas kasdieniam pravažiavimui po darbo. O lobį radome visai nesunkiai.

Komentavimo galimybė išjungta.