Įrašo “Drebėkit, skolininkai !” komentarų: 20

 1. tinkamas tinkamas. Nebrangus reklamos būdas 🙂 kaip tik šiandien mačiau ir galvojau ar fotkint, ar ne 🙂 tuoj užplūs internetą ir pamatysit ar tinkamas, ar ne 🙂

  • Kažkaip turėjau įtarimą, kad čia vieno lauko uogos. Nes abiejų firmų automobiliai bazuojasi vienoje vietoje, reklama atitinką tą patį durnumo lygį. Be to skolų “tvarkytojų“ tinklalapyje super skyrybininkai minimi kaip partneriai.

 2. Atgalinis pranešimas: Blogorama #668

  • Būtent. Šiaip visokie finansiniai reikalai visada reikalauja tam tikro korektiškumo ir supratimo. Šiuo atveju man taip pat kyla įtarimas, kad ši kompanija reikalus tvarku idiotiškai ir vulgariai.

 3. Šįvakar (tiksliau, šiąnakt) smagus siurprizas buvo 😀 Kaip visada, parvarau mašiną į aikštelę, užsignalizuoju, einu link išėjimo ir – VA ŠITAS Į MANE TAIKOSI, tiesiai priešais.

  Jau beveik pažadėjau sau vakare tiek kolos nebegerti, bet žmona patikino, kad irgi mato…

 4. tai turetu buti sventa, pasiskolinai-grazink…o jei ne,visi metodai geri…saziningumas turetu buti privalomas

  • “visi metodai geri“ ir sąžiningumas dažnai vaikšto skirtingais keliais. Kai pradedami taikyti “visi tinkami metodai“, pradeda galioti “džiunglių“ įstatymai. O tada dar labai neaišku, kas paims viršų.

 5. gerai,situacija,paskolini “draugui“ didele suma pinigu…negrazina,teismai vyksta 3 metus ir pabaigos nesimato,oficialiai turto jis neturi nors vazineja prabangiomis masinomis ir megaujasi sociu gyvenimu…ir tuomet jus postrigautumete apie morales normas ir teisines valstyves istatymus? nemanau. tai kalba tik tie kurie neatsiduria panasiose situacijose…cia panasiai kaip postrigauti apie rasiu lygianertiskuma,negra macius tik per televizoriu. pagyvene ar bent jau pabuvoje harleme i tuos paistalus ziuri su pikta sypsena…

  • Esu susidūręs su įvairiais atvejais. Tokiu atveju galima kaltinti tik save, kai kažkam paskolini be realaus užstato. Ir tai pirma taisyklė, kurią šios karčios patirties dėka išmokau. Kita taisyklė – jei nori turėti draugų, neskolink jiems pinigų. Deja, esu taip pat matęs nemažai tokių, kurie norėdami atgauti savo pinigus, griebėsi jėgos ir prarado ne tik tai, ką paskolino, bet ir tai, ką turėjo, o kai kurie dar ir sveikatą. Tad nereikia man aiškinti apie tokias situacijas. Todėl siūlau diskusijas šiuo klausimu baigti.

 6. Jis su tuo muliažu ant stogo ir važiuoja ar naudoja tik stovint?

  P.S.Šitam tinklaraštyje visi anoniminiai komentatoriai “praeiviais“ vadinami?

 7. O kokia prasmė tą muliažą prie ofiso naudot? Matomai tikrai žmogelis problemų turi 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.