Skardžio ratas

Skardžio ratas

http://www.everytrail.com/swf/widget.swf
EveryTrail – Find the best hikes in California and beyondhttp://www.everytrail.com/trip/widgetimpression?trip_id=825743

Nors šeštadienį tikrai nemažai prisivažinėjome, tačiau sekančią dieną, kuri buvo galbūt ne tokia saulėta, bet nemažiau šilta, vėl patraukėme ant dviračių į Nemenčinės miškus.

Šį kartą, daug nesukę galvos dėl maršruto, pasirinkome jau senai žinomą, tik nusprendėme jį kiek modifikuoti. Anksčiau į priekį važiuodavome dviračiu takeliu iki Miškonių ir pasukdavome link Sakiškių. Tačiau palei plentą einantis dviračiu takelis nėra malonus net ir važiuojant geru kalnų dviračiu. Tai viena iš priežasčių, kodėl buvo pakeistas maršrutas, o kita – šiame miške yra paminklas karo metu nužudytiems žydams, bet nuo plento link tos vietos nėra jokių rodyklių. Tai aš ir sumaniau kaip nors kitaip pažymėti šią vietą, paslėpdamas šalia “lobį” (šeštadienį tikrai gailėjausi, kad nepaslėpiau lobio Liubavo dvare).

Taigi, kaip matote maršruto schemoje, kiek pavažiavę dviračių takeliu mes pasukome į mišką ir gerai išvažinėtu žvyrkeliu greitai pasiekėme paminklą nužudytiems žydams, kuris yra prie pat kelio:

Paminklas nužudytiems žydams

Čia stabtelėję paruošėme “lobį”…

"Lobis"

… kurį greitai paslėpėme netoli paminklo. Suktis teko greitai ir atsargiai, nes tuo keliu pastoviai važinėjo automobiliai, o miškas pilnas grybautojų.

Toliau, dar kiek pavažiavę tikrai neblogu ir smagiu keliu, pasukome link Sakiškių. Čia teko kiek paprakaituoti, nes važiavome besiraitančiu miško keliuku, kuris dar galėjo pasigirti ir šaknų gausumu. Sakiškėse pasukome link Neries, o paskui į kelią, kurį žymi tupiko ženklas (melas), link skardžio. Vėl gi, gerai išvažinėtu keliu mes greitai privažiavome poilsiavietę ant Neries skardžio. Čia pailsėjome, užkandome bei pasigrožėjome nuo skardžio atsiveriančiais jau rudenėjančios gamtos vaizdais:

Vaizdas nuo skardžio

Vaizdas nuo skardžio

Na o toliau jau keliavome vietovėmis, apie kurias esu anksčiau pasakojęs (ten viskas po senovei). Tik šį kartą su Trek’ais visas kliūtis įveikėme žymiai lengviau, galima sakyti, kad su malonumu.

Tikslesnė važiavimo informacija, kaip visada, Garmin Connect’e.

Taigi, savaitgaline bobų vasara pasidžiaugėme pagal “pilną programą” 🙂

Įrašo “Skardžio ratas” komentarai: 4

    • Kad kažkaip intensyviau geltonuoja nei raudonuoja. Bet visumoje procesas jau pagreitėjo 🙂

      • Jooo, gal prisiruošiu savaitgalį pafotkyt ir aš, atai per darbelius namie visai prie kėdės prilipau

  1. Atgalinis pranešimas: MariukasM.LT » Dviračio diena arba skardžio ratas 2

Komentavimo galimybė išjungta.