Klausimėlis dėl serveriai.lt veikimo

Vakar, maždaug nuo 17.30, buvo sutrikęs šios svetainės darbas. Kaip paaiškėjo, kad taip nutiko ir kitiems, kas laiko savo svetaines pas Serveriai.lt. Pasikalbėjus paaiškėjo, kad ir atsakymus iš vadybininkų gavom tuos pačius. Va ir pasidarė įdomu, kiek tokių nelaimėlių buvo ir ką jiems atsakė palaikymo tarnyba, jei buvo į ją kreiptasi.

Būkit geri ir brūkštelėkit į komentarus. Tikrai būsiu dėkingas.

Įrašo “Klausimėlis dėl serveriai.lt veikimo” komentarai: 8

 1. Jap, nuo 17 val. iki nežinia kiek..

  Ir jau ne pirmas kartas. Tik šįkart ilgai tai truko.

  Jei sulauksiu pasiūlymo keisti planą, atsisakysiu jų paslaugų.

 2. Aš nepastebėjau sutrikimo, bent jau jų taip vadinamuose dedikuotose, bet kiek žinau nuo 17 ten nebėr supporto telefoninio, tai į tavo klausimą “ką pasakė“ matyt nieks neatsakys 🙂

 3. Ne nu, atsiprašant, gaidžiai jie. Vakar 00h užlaužiau pats savo blogą rašydamas komentarą. Užsispringo kažkodėl komentaro PHP ir užlūžo viskas. 6 (šešias!!!) valandas prabuvo užlūžęs, o jie man pasakė, kad mano puslapis neoptimizuotas bla bla bla. Tai esmė tokia, kad bet kas, rašydamas komentarą ar veikdamas kokį nors kitą įprastą veiksmą, gali užlaužt mano svetainę daugybei valandų.

  O ką tik sumokėjau sąskaitą metams į priekį… Pikta kaip grrrrr….

 4. Manau, kad jie ryte pamatė mano skundą ir sutvarkė. Gaila, kad negalėjau stebėti, kada pradėjo veikti. Bullšitas kažkoks, bet koks komentatorius gali taip užlaušt…

  • Tada panašu, kad problemos buvo jų pusėje. Kažkaip pas juos gaunasi prasta tradicija, kad pirma kaltė verčiama klientui. Nes jei būtų kažkas pabyrėję tavo instaliacijoje, greičiausiai jie nesutvarkytų, nebent pakėlė iš rezervinės kopijos, kuo aš abejoju.

Komentavimo galimybė išjungta.