Krepšinio isterija

Krepšinio isterija

Paskutiniu metu visas eteris tiesiog cypia nuo krepšinio. Tai, galima sakyti, net gi pasiekė tam tikrą isterijos lygį. O tokie dalykai, kaip žinoma, yra užkrečiami ir kartais pasireiškia gan keistais būdais.

Vieni savo automobilius puošia tautinėmis vėliavėlėmis, kiti “apvelka” veidrodėlius, o va kai kurie pjausto krepšinio kamuolius ir apklijuoja mikroautobusą:

Krepšinio isterija

Ir ką bendro turi baldai su perpjautais krepšinio kamuoliais?

Įrašo “Krepšinio isterija” komentarų: 12

 1. tai jau taaaaip… Ta isterija seniai prasidejo, maciau. Jau kaip uzkniso parduotuvese dalinami “medaliai“ (tiek metalo vejais paleisto!) ir tie bilietukai, kuriuos nutrint reikedavo, kad kazkokia siuksle gautum :-/
  Sunku visuotinei isterijai nepasiduoti tiems, kieno silpnesnis charakteris ir kurio bandos jausmas isvystytas. O gal – jei neapsikabinesi saves ir savo automobilio keistais atributais, tai nebusi tikras sirgalius?
  Nemanyk, as uz Lietuva ir uz jos sportininku pergale, bet… man santurumas brangesnis.

  • Taip ir yra, kad visa ta isterija ir pats krepšinis nelabai turi ką bendro. Galima pašėlti sporto salėje ar bare žiūrint varžybas. Tačiau ta marketinginė isterija jau užkniso nerealiai.

 2. Ką bendro turi baldai su perpjautais kamuoliais? Gal tiek pat funkcionalūs, kaip tos firmos baldai?!

  • O gal baldus atsiunčia irgi ne išrinktus o supjaustytus? Matyt koks perpjautas fotelis niekaip nesilaikė priklijuotas prie busiko, tai kaip pavyzdžiai buvo panaudoti krepšinio kamuoliai, prisilaikant nūdienos aktualijų 🙂

   • 😀 😆
    P.S. Bet tas busikas ne į „pakrepšinintą“ panašus, o į spuoguotą 😀

 3. Belieka tikėtis, kad visa isterija baigsis. Na juk visos baigiasi?
  Tik nesinorėtų, kad baigsis taip, kaip visos baigiasi – atstums žmones nuo krepšinio.
  Pats krepšinis nekaltas, kad jo prikišta tiek, kad erzina – bet būtent krepšinis figūruoja! O tie, erzinantys – marketingistai – tie šešėlyje. Taigi tautos susierzinimo marketingas išvengs, o krepšinis – ne.

Komentavimo galimybė išjungta.