Skardžio kursas

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/122431414

Kartą paragavęs, negali sustot. Ko gero taip galima sakyti apie važiavimus miške kalnu dviračiu sutemus. Šį kartą rimčiau nei pirmą kartą. Kitas atstumas ir kitas greitis. Nuostabi žara nuo Sakiškių skardžio taip ir liko tik mano atminty (į tokius prasiblaškymus fotoaparato neimu). Keistas pojūtis tamsoje leidžiantis nuo kalno žvyrkeliu 31 km/h (visgi prilaikiau ant stabdžių). Vaiduokliškoje Sigma Karma šviesoje keistai atrodantys medžiai ir siauras bei vingiuotas miško keliukas. Todėl noriu Sigma Powerled EVO ant vairo, o Sigma Karma persikraustytų ant šalmo, nes reikia matyti ir kur suki, o ne tik tai, kur žiūri priekinis ratas. Viskas kitaip nei dieną, bet ir smagiau. O šiaip važiavimas įrašytas kaip kursas, kad galima būtų su savimi palenktyniauti.

Įrašo “Skardžio kursas” komentarai: 8

  1. Negaila tokių pinigų Sigmai? Šiaip dauguma dviratininkų renkasi MagicShine lempas, manau net geriau nei šita Sigma šviečia, o ir kaina bent dvigubai mažesnė. Pasiskaitinėk atsiliepimus GD ar velomanų forumuose.

    • Ne, negaila. Turėjau pabandymui MS. Šviea OK, bet nepatinka nei kaip tvirtinasi pati lempa, nei kaip baterija. Ir šiaip nepatiko. O kadangi jau turiu vieną Sigmą, tai laikiklių, baterijų ir pan. suderinamumas irgi turi savo privalumų. O pinigai – reikalas uždirbamas 🙂

  2. daug sviesos yra geris. kazkaip negaliu susilaikyti ir naudoju MJ-872 tik max rezima 🙂 juolab vokiskas akumas leidzia nesukti galvos del laiko. lempos kokybe be priekaistu, tai tavo siap nepatiko skamba keistokai. gal tai tiesiog nusistatyma ir tiek? uz 150 euru nusipirktum MJ-872 galva ir 8.7 Ah vokiska akuma. kaip beziuretum ir sviesos daugiau (1600 vs 900 lm) ir akumas galingesnis (8.6 vs 5 Ah) ir kaina 10 euru mazesne nei EVO.

    • Kas nepatinka jau sakiau. O nepatinka, kai kalbama apie pomėgius – vienas svarbiausių kriterijų. Sutaupyti pinigai neguodžia, jei tik dėl to naudojiesi daiktu, kuris nepatinka 🙂 O ir ginčai šioje vietoje beprasmiški (tas pats, kas ginčytis dėl skonio), nes vakar ant dviračio vairo įsitaisė Sigma Powerled EVO, o Karma persikraustė ant šalmo.

  3. suprantama diskutuoti kai nepatinka be argumentu beprasmiska ir ypac kai nakti miske labai svarbus kriterijus kaip lempa tvirtinasi.

    idomu tik ar sigmos kompiuteriukai veikia su EVO? nes su MJ-872 neveikia ir teks sigma su nekoduotu signalu mesti i siuksliu deze.

Komentavimo galimybė išjungta.