Kartais man patinka…

…  po įtemptos dienos ar šiaip užėjus norui, įgriūti į minkštą, didelį fotelį su taure gero vyno rankoje. Va šitaip sėdėti besimėgaujant tauraus gėrimo aromatu ir skoniu. Kai atsipalaiduoji ir sulėtėja beprotiškas pasaulio sukimasis,  tada vėl pajauti, kad ,nežiūrint visokių šiknių pastangų, jame vis dar egzistuoja maži ir malonūs dalykėliai, kurie daro gyvenimą maloniu. Po tokios terapijos tikrai pasijuntu visokeriopai geriau ir vėl galiu pasinerti į tą beprotiškai besisukantį, tiksintį viso pasaulio laikrodžiais, sūkurį, kurį mes vadiname gyvenimu.

P.S. Tai nėra tikėtina alkoholio reklama, “siejanti alkoholio vartojimą su fizinės būklės pagerėjimu, su gydomosiomis savybėmis, pateikianti neteisingą ir (ar) klaidinančią informaciją apie alkoholinius gėrimus“, o tik mano asmeninė nuomonė. Tad, ponai valdininkai, jei visgi norite lipti ant bačkos ir rodyti tautai savo durnumą, savo raštus visgi siųskite registruotu laišku, o ne elektroniniu paštu, nes ten visas man atkeliaujantis briedas net neskaitant metamas į “Junk” katalogą, kur jam ir vieta.

Įrašo “Kartais man patinka…” komentarų: 11

  • O šiaip niekur įstatymais nereglamentuota, kad el. paštą privalu tikrinti ir skaityti 🙂

 1. Va dėl to balsavimo. Turiu negerą nuojautą, kad nemažai mūsų balsavome už tuos idiotus, kurie vėliau balsavo už tokias priemones. Pamenu, skelbėme pavardes tų, kurie sumanė vieną kitą durną įstatymą, bet ar mes prisiminsime vėl eidami balsuoti?

  • Blogiausia, kad dabartinė rinkimų sistema leidžia mūsų nepageidaujamiems politikams be didelio vargo grįžti į seimą ir užimti pareigas pagal savo svorį politinėje partijoje. Turiu omeny, kad kandidatuojama pagal apygardas, o ne šalies mastu ir jei nepralendi vienmandatėje, pralendi pagal sąrašą.

  • O kuo skiriasi viena partija nuo kitos? Visos kūrė mūsų labui kontoras, skyrius, komitetus, įstaigas, sodras ar dar nežinia ką 😀
   Nueisim balsuoti, išrinksim kitą partiją – kas pasikeis? Kas pasikeisdavo „pasikeistus“ opozicijai su pozicija vietomis?

 2. Na, jeigu tie priežiūros tarnautojai tau nesiųs laiško, tai reiškia jie pinigus gauna už dyka 😀
  Jiems mes kaip tik tik ir mokam, kad dirbtų šitą darbą.
  😀
  Prisimenat tuos juokinguosius amerikės įstatymus? Tai štai ką bandom pasivyti, kad viskas būtų kaip pas svieto šalis 😆

  • Man tai didelis klausimas ar tokia tarnyba iš vis reikalinga. Alkoholio ir tabako reklama jei ir daro įtaką vartojimui, tai tikrai nedidelę ir tikrai nėra verta tų lėšų, kurios skiriamos kovai su ja. Kaip kažkur pasakė kažkoks mūsų politikas, narkotikų tikrai niekas nereklamuoja, bet juos vartojančių – marios. Tad tokio lygio kova su alkoholizmu ir pan. man labiau primena bačką, ant kurios lipa visokie davatkiniai priedurniai (net nežinau, kas už tokius balsuoja) ir demonstruoja savo “rūpestį“ tautos gerove, o iš tikro labiau savo durnumą.

   Jei žmogus durnas ir bevalis, tai jis tikrai suras kur prisiliuobti ir be reklamos. O kadangi jo žinios apie gerus dalykėlius bus labai ribotos, tai labiausiai tikėtina, kad vartos kokios babos Manios marmalą, po kurio gali būti labai problematiška atsipaipalioti ir sugrįžti į šį pasaulį atgalios 🙂

   • Mano ir tavo išrinkta valdžia nutarė, kad tokia taryba reikalinga. Tam skyrė pinigų, kad valdininkas rašytų laišką Vienamtokiam į uždarytą blogą. Pagal instrukcijas ir įstatymus.
    Tie valdžiauninkai, kurie kūrė tokias tarnybas viską daro mano ir tavo labui. Užmano ir tavo pinigus. Ir dar pensininkų, nes tokiems reikalams – dar ir oho , kiek reikia 😀
    Negalima valstybės reikalus matuoti logika ar sveiku protu, tai yra politika su SAVO dėsniais.
    Visi veiksmai tos kontoros – teisėti,ir net jei konstitucinis pasakys kitaip – į praeitį negalios tas sprendimas 😀
    Sveikas atvykęs į Lietuvą! Kaip sako tokiais atvejais vienas bičiulis 😉

    • Taip yra visame pasaulyje, ne tik Lietuvoje. Kitas klausimas mūsų pačių požiūris į valstybines institucijas. Jei pagal nutylėjimą mes priimame, kad valdžia visada teisi, tai nenuostabu, kad jie užsiima durnizmu už mūsų pinigus. Jei mes priimame, kad nieko negalime pakeisti, tada einame verkti į kamputį ir nekeliame bangų.

     • O jei nenutylėti? Tas valdininkas vykdo įstatymus! Mūsų įstatymus! Jau vien PSD ko vertas 😀
      Jie nevagia ir neapgaudinėja – jie vykdo teisėtas instrukcijas – ką čia gali nenutylėt?! 😀
      Nemanau, kad yra kokia nors galia, kuri sugebėtų visą tą jovalą išvalyti.
      Partijos ir bankai – štai mūsų status kvo garantas.
      Gelžbetoninis.
      O jei mitingais išreikalausim kokių dviejų šimtų logiškų dalykų, tai liks dar du milijonai…
      Nematau jokios prošvaistės.
      Ne tik Lietuvoj taip… 😦

      • Jei panagrinėti teismų praktiką, tai ten akcentuojamas protingumo kriterijus, taikant vienus ar kitus įstatymus. Kaip tik šiuo atveju to nerasta, o terastas noras kaip nors pateisinti savo egzistavimą.

Komentavimo galimybė išjungta.