Atsakymai į klausimus kitam dviračių sezonui

Time ROC Atac S

Taigi, atsakymas į kilusius klausimus jau kaip ir namie. Užsukęs į “Gerą dviratį” ir pačiupinėjęs “gyvai” apsisprendžiau. Pedalai – Time ROC Atac S (velniai nematė to karbono).

Ir batai – Vaude Trukee AM:

Vaude Trukee AM

Šiaip pirkinys kitam sezonui, bet tikrai neiškęsiu iki pavasario. Pakentėsiu bent jau iki savaitgalio. Negi važiuosiu pirmą kartą su klipsais tiesiai į tamsų mišką?

Įrašo “Atsakymai į klausimus kitam dviračių sezonui” komentarai: 6

 1. sveikinimai su naujais žaislais. orai tikrai geri ir nešalti, jeigu be antbačių važiuosi, užsimauk tikrai šiltas kojines. na, ir, žinoma, bus ir pirmųjų kritimų su įsegamais batais (tikiuosi neskaudžiai) :). aš gal šią savaitę gausiu šipuotas padangos šaltąjam sezonui.

  • kad ir be antbaciu nera salta. mano batai “kiauri“, bet kojos nesala, gal tiesiog gera galuniu kraujotaka, nes ir rankos visai nesala varinejant su vasarinemis pirstinemis. o ka jau sniego zada? 😀 ziemos siement nebus. cancelled

  • Neiškenčiau ir uždėjau tuos pedalus 🙂 Niekur dar nevažiavau, bet bandžiau įsisegt ir išsisegt. Įsisegt gaunasi iš kokio antro ar trečio karto. Su išsisegimu paprasčiau, bet čia kol stovi vietoje. Vienu žodžiu, reikia praktikos ir pripratimo. Kuriam laikui sudėtingesnes trasas reikės palikti ramybėje 🙂

   Tokiu metu laiku neturėjau problemų su kojų šalimu nei su senais batais, su kuriais pastoviai važinėju ,nei, manau, su šiais nebus, nes, išskyrus padą, visa kita labai panašu. Be to, kaip ir SIM, greičiausiai turiu gerai veikiančią kraujo apytaką galūnėse 🙂

 2. bus-nebus, bes minusas tikrai bus. o mariukas pramete bent paltinika is gd uzsisakes, bet cia jo pinigai – siulau prisijungti prie uzsakymo. as geriau paprakaituosiu labiau, nei kad pasalsiu. per daug silta irgi negerai, bet galunes turi buti siltos – as maziau atsparus salciams nei sim.

  • Panašiai ir gavosi, jei palyginti su pirkimu iš bike24. Bet iš kitos pusės, atėjus į parduotuvę ir išsimatavus bei apžiūrėjus rūpimus daiktus, paskui nuvaryti namo ir užsisakyti internetu vien dėl keliasdešimt litų, man atrodo kažkaip negražu. Man patinka tokios mažos parduotuvės, kur gali netik užėjęs apsipirkti, bet ir pasitarti bei pabendrauti, todėl nesinori, kad jos išnyktų. Ir tikrai manau, kad jie tuos lišnus pinigėlius užsidirba sąžiningai, nes tokie mažiukai tikrai iš gamintojų negauna tokių kainų, kaip tos monstrinės internetinės parduotuvės. Dar vienas veiksnys – tai pasitenkinimas, kai gali patrinkantį daiktą apžiūrėti “gyvai“ ir čia pat nusipirkti. Tai itkrai ne taip paprasta Lietuvoje, kai dauguma veža pigų šlamštą, o ne kokį retesnį ir geresnį.

 3. Atgalinis pranešimas: MariukasM.LT » Pirmas pabandymas

Komentavimo galimybė išjungta.