Blogorama pagal MariukasM

blogosfera

Ką gi, jei jau kolegos tinklaraštininkai pradėjo dalintis savo mėgstamais skaitiniais, tai tą patį padarysiu ir aš. Iš karto perspėju, kad sąrašas sudarytas bandant prisilaikyti abėcėlės, tačiau vis tiek yra lygesnių už lygius.

Taigi, jūsų dėmesiui mano rinkinukas mėgstamiausių skaitalų iš lietuviškos blogosferos:

Grumlino palėpė – sakykite ką norite, bet man tai šiuo momentu tinklaraštis Nr.1. Daug įvairių ir įdomių temų, milžiniškas generuojamos informacijos srautas (tikrai kartai kyla įtarimas, kad palėpes šeimininkas prilaiko kokį tuntą pagalbininkų arba yra pats klonuotas daugybę kartų), be viso to plius dar visada aiški, nors kartais ir kategoriška nuomonė įvairiais klausimais, bet už tai ir yra mėgstamas.

Altajus.net – kadangi pats nors ir netiesiogiai susijęs su švietimu, man šį tema tikrai nėra svetima. Be to, tikrai įdomu stebėti kaip sekasi jaunam ir progresyviam mokytojui.

Andriaus Užkalnio protokolai – šmaikštus “varguolių” išganytojo tinklaraštis. Kai nustosite piktintis jo turiniu ir skaitydamas pradėsite šypsotis, vadinasi jūs jau nebe “varguolis”.

Ant bangos – tikra atgaiva tokios sausumos žiurkės, kaip MariukasM, sielai. Kai skaitau, vis užduodu sau klausimą: o kodėl, po velniu, manęs ten nėra?

Baltumos blogas – smagūs ir taiklūs įrašai.

Common sense – “verslininkų ne tik pagal pareigas, bet ir pagal mąstymą” tinklaraštis.

Giedrės blogas – įdomios mintys, tik rašyti galėtų ir dažniau.

Greit grįšim – ech…. kelionės. Labai artimas mano valkataujančiai dūšiai.

Po Lietuvos dvarus besižvalgant – dar vienas visur esančio, ir visur spėjančio Grumlino tinklaraštis. Besidomintiems lietuviškais dvarais – tikras dvarų “Eldoradas”.

ScaniaGTI – užsislaptinęs (bet man pažįstamas) gyvenimo stebėtojas, darantis kartais įdomias, kartais ir kontraversiškas išvadas.

Rokiškis – Rokišio, kuris yra Rabinovičius (ir viskas tuo pasakyta), tinklaraštis.

VU Gidas – ypatingai laukių įrašu Vilniaus istorijos tema.

Naujai atrastas:

Kūtvelos kelionės – dar viena gimininga siela, tik keliaujanti pėsčiomis.

Aišku, kad tai toli gražu ne viskas, ką skaitau lietuviškoje blogosferoje, bet tai tikrai neblogas rinkinukas smagiam pasiskaitymui.

Įrašo “Blogorama pagal MariukasM” komentarai: 4

Komentavimo galimybė išjungta.