Apie nekantrumą

Japoninis rododendras

Kartais esu labai nekantrus žmogus, kuris tam tikrais momentais tiesiog gali trypti kojomis iš to nekantrumo. Ir vienas tokių momentų – pavasario laukimas.

Japoninis rododendras

Tokiu metu, kai akys jau būna pavargusio nuo žiemos juodai balto vaizdo, žiūrėdamas į kalendorių, noriu tiesiog neįmanomo dalyko. Protu suvokiu, kad Kovo mėnuo Lietuvoje tik formaliai priklauso pavasariui. Tačiau taip norisi, kad kažkas spragtelėtų pirštais, ir visa gamta, kaip kokia TV programa, staigiai persijungtų į pavasarį, kai staiga dingsta sniegas, sučiulba paukščiai ir viskas aplinkui tampa spalvota.

Įrašo “Apie nekantrumą” komentarų: 21

 1. Na, bet vis tiek tai žingsnis pirmyn, ne atgal. Man patinka klausytis, kaip čirškauja paukštukai už lango, stebėti, kaip tirpsta sniegas ir bėga srovele laiptais žemyn. Žiurkėnas ir tas aktyvėja 🙂 Apsilankiau turizmo mugėje ir dabar rūšiuoju informaciją, planuoju artimiausius pakrutėjimus. Net padai niežti. SU PAVASARIU!

  • Gerai, kad mažais žingsneliais, nes aš visiškai nenoriu potvynio kieme 🙂 . O šiaip ir aš jau mastau apie būsimus maršrutus ir knisuosi po žemėlapius.

  • Tai kad panašu į taip, jog to pašalo ir nebuvo. Va šiandien pamačiau naują kurmiarausį. Kiba jau nemiega tie kurmiai 🙂

 2. Kurmiai irgi bebrai yra darbštumo pavyzdžiai ir prašau juos gerbti 🙂 Dabartės mąstau link Latvijos arba link šiaurės Lenkijos. O tamsta?

  • Dar mažai pakeliauta po Žemaitiją, Mažąją Lietuvą. Yra dar vietų Latvijoje, kur norėčiau apsilankyti. Tamsi dėmė Suvalkija. Jei turėsiu laiko, tai suksiu šiomis kryptimis. Nors ką gali žinoti, kur galiu staigiai sugalvoti pasukti. Nemėgstu planuoti 🙂

 3. Šiek tiek info esu pasiėmusi iš Vivattur apie Pagėgius, jie Mažajai Lietuvai priklauso. Irgi galvoju apsilankyti prie progos. Veliuona neblogą lankstinuką paruošusi. Žemaitijoje tai kaip ir nesu buvusi išvis, nebent Klaipėda skaitosi.

  Latvijon tai turiu du planus: Daugpilis ir Riga-Sigulda-Turaida. Pasiekiama normaliai transportu, kas yra gerai. Bet viskas dabar planų stadijoje, nes norisi visur, o vasara tokia trumpa.

 4. siap gi tokia trumpa ziema… jei nesivaidena sezona uzdariau sausio antra savaite, o dabar jau per langa zvalgausi ir kirba mintis koki minsko plenta isbandyti 🙂

 5. @bbzn @sim Šiaip irgi mintis kirbėjo, kad jei bent dar truputį šils, būtų galima pradėti bent jau “pašlifuoti“ asfaltą.

 6. Aš tyrinėju susirinktą medžiagą ir kol kas be birželio nelabai kas bus, nes tie objektai, kur noriu, gražiausi yra vasaros metu. Bet tai gerai, nes galima susiplanuoti kelionę normaliai. Būtų gal fain susibendrauti ir susiburti į kelionės grupelę, nes aš tai nevairuojanti, bet prie kuro išlaidų galėčiau prisidėti, jeigu ne per nekukliai čia pageidauju 🙂

  • Latvijoje yra bent tris vietos, kurias norėčiau aplankyti. Viena – svarbu, kad ne žiema, nes ten dviratinė vieta, kita – pageidautina vasarą, trečia – norėčiau rudenį. Bet vėl gi, viskas priklausys nuo turimo laisvo laiko.

 7. Aš manau kovą dar pratupėsiu namie, bet balandį jau bandysiu krebždėti. Tikiuosi, vėjas bus prasklaidęs debesis, nebebus šlapia, ir bus neblogai. Dabar reikia apskaičiuoti biudžetą. Kelionė Lenkijon atrodo geras variantas, nes zlotas gana kritęs.

 8. Gerai, kad nevairuoju, nes dabar jau būčiau neiškentus ir pradėjus benzina pleškint 🙂 Kantrybė-dorybė, nors ir nelengva.

    • Pinigai – dalykas uždirbamas, ant medžių neauga. Paprastai jų kiekis yra atvirkščiai proporcingas laisvalaikio kiekiui 🙂 .

Komentavimo galimybė išjungta.