Už Liubavo

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/170151660

Šiandien pabandžiau kažkiek patyrinėti keliukus tarp Liubavo ir Molėtų plento. Iš viso pasivažinėjimo gavosi savotiškas žaidimas “Atspėk, kuris keliukas nesibaigia sodyboje”.

Šiaip visai nieko žaidimas, bet turi šiokių tokių niuansų. Pavyzdžiui, kai eilinį kartą įsirėmiau į kažkokį vienkiemį, kuris labiau priminė senų Golf’ų perrinkimo stotį, reikėjo rasti bendrą kalbą su jos sargais, jei norėjau sėkmingai judėti toliau:

"Golf'ų sodybos" sargai

Trečiasis, pats didžiausias, pozuoti nepanoro, o ir aš primygtinai nesiūliau.

Be į žemę sulindusių ir visokiu laužu apkrautų sodybų, šiose vietose taip pat galima pamatyti ir visai smagių. Kad ir visiškai rožinę sodyba, kur ir namas, ir net gi tvora nudažyti ta pačia linksma spalva:

Rožinė sodyba

O šiaip viso šio žaidimo nebūtų buvę, jei nebūčiau pamiršęs įrašyti į savo Garmin’ą ortofoto žemėlapius.

Įrašo “Už Liubavo” komentarų: 17

  1. Šiandien ir aš gamtoje buvau, irgi mačiau griaudžiai rožine spalva dažytą namą. Pasirodo, tame regione tokia spalva dažomi vartai per vestuves.

  2. Kas pradeta pirmadieni su lrytas.lt o as pradedu nuo skaitymo MariukasM……

  3. Geros savairės, dosnios saulutės ir malonių pasivažinėjimų !

  4. Ta rozine sodyba visai linksmai atrodo nuotraukoje 🙂

  5. Ka planuoji gegužes 1 d. ? Važiuojame pasivazineti su dviraciais i Neries regionini parka ?

    • Priklausys nuo nuotaikos ir ne tik. Bet planuose vis gi pravažiuoti iki galo sugalvotą maršrutą, nes čia buvo tik pabandymas. Arba turiu minčių apie Biržus. Neries RP jau kaip ir išvažinėtas ir išvaikščiotas. Nebent pabandyti kai kuriuos naujus maršrutus, oficialius panaudojant kaip pagrindą. O kairio kranto trasa kažkaip manęs netraukia, nes ten jau būta.

Komentavimo galimybė išjungta.