Apleista bazė

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/167949495

Pagaliau jau galima važinėtis miško keliukais. Aišku, aš tuo tuoj pat ir pasinaudojau, šiandien išriedėjęs link Šakiškių skardžio. Tačiau, kad nevažiuoti tais pačiais keliukais, pasukau kiek kitaip.

Šį kartą nusprendžiau aplankyti apleistą buvusią karinę ryšių bazę, kuri yra Šakiškių miške už Kreivalaužių, vietinių vadinamų “Vyške”. Pačią bazę surasti nesunku, tereikia kiaurai pravažiuoti gyvenvietę ir toliau judėti asfaltuotu keliuku iki galo.

Šia vietą kadaise jau išfotografavo Miesto vitrina, bet ir man dar kažkas liko:

Apleista karinė ryšių bazė

Apleista karinė ryšių bazė

Apleista karinė ryšių bazė

Apleista karinė ryšių bazė

Apleista karinė ryšių bazė

Beje, apsilankymo proga palikau čia paslėptą lobiuką.

Toliau visokiais miško keliukais išvairavau link Šakiškių skardžio, o nuo ten pasukau link namų jau iki skausmo pažįstama trasa. Tik šį kartą desertui prasukau pro 330kV skirstymo pastote, kurios garsus birzgimas labai gerai pravalo smegenis nuo visokio šlamšto:

Nemenčinės RP

P.S. O galimybė “pakišti” dviračio kompiuteriui paveikslėlius-žemėlapius ir labai geras dalykas, ir jis visai šauniai su jais susidoroja.

Įrašo “Apleista bazė” komentarų: 11

  1. Bazė išties įspūdinga… Kol google maps nebuvo atnaujinę Nemenčinės žemėlapio, matėsi, kad ten ir palydovinės lėkštės stovėjo… Vakar grįžęs po eilinio pasivažinėjimo ant dviračio, nusprendžiau pasižvalgyti ką naujo rašo MariukasM ir pamačiau, jog apvažiau beveik tokia pat trasa kaip ši, tik link Dovydo žvaigždės sukau iškart nuo plento 🙂 Šią Neries pusę esu mažai ištyrinėjęs, todėl šiemet šiam regionui reiks skirti daugiau dėmėsio 😉

    • Cha, vadinasi šalimais yra kolega su panašiais pomėgiais, jei žino apie Dovydo žvaigždės lobiuką 🙂 Bazėje taip pat palikau kažką panašaus 🙂

      • Reiks būtinai aplankyti bazės lobiuką 🙂 Pamiršau paminėti, kad grįždamas prisiminiau apie elektrinės lobiuką ir nusprendžiau jį surasti. Sustojau reikiamoje vietoje, ir pradėjau ieškoti, tik kad paieškas apsunkino aplink užslapstyti įvairūs buteliai su neaiškios kilmės skysčiais viduje, kurie Iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip lobiukai, todėl be hint`o suradęs tikrai nebūčiau 😉 Šį tinklaraštį atradau planuodamas 2012 sezoną, todėl labai smagu, kad Nemenčinėje yra tokių aktyvių kolegų, rašančių įdomius straipsnius 🙂 Manau reiktų suorganizuoti bendrą išvyką, nes su manim toliau 8 km niekas nevažiuoja 😀

  2. Atgalinis pranešimas: Pavojingas objektas | MariukasM.LT

  3. Mane ziauriai domina beveik visu tematiku apleisti pastatai. Dviracio nera, turiu tik masina. Kas noretu kartu pasibastyti, pafotografuoti – mielai paimsiu, tik kreipkites. Gyvenu Vilniuje, bet planuoju ir kituose Lietuvos miestuose fotografuoti apleistus pastatus.
    wrongturn@mail.lt

Komentavimo galimybė išjungta.