Vis dar yra ką atrasti

Atminimas

Nors atrodo ant dviračio išnaršyta tiek aplink Nemenčinę, tiek ir aplink Bezdonis, bet vis dar yra keliukų, kuriuose galima kažką rasti. Kad ir štai toks praėjusio karo atminimas.

Galvojau, kad šiandien prasivažinėsiu panašiai kaip vakar pro Bezdonis ir įvairumo dėlei grįšiu asfaltu. Bet kur tau, Bezdonyse kažkoks kipšas sugundė pavažiuoti pro Bezdonių tvenkinius palei geležinkelį ir išbandyti dar nevažinėtus keliukus link Arvydų tvenkinių:

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/203370653

Nuvažiavau tarsi į kokį pragarą, kuriame velniai pavirtę sparvomis. Ištisas jų debesis mane lydėjo nuo Bezdonių tvenkinių iki pat Arvydų tvenkinių pabaigos, neduodamas net trumpam stabtelėti. Kai sustoji, tiesiog aplimpi jomis ištisiniu sluoksniu, kuris gan skaudžiai kandžiojasi. Tos velnio išperos vertė visą kelią palaikyti tam tikrą greitį, kad negalėtų taip lengvai nutūpti. Laimei keliukai nors ir kiek smėlėti, bet tikrai smagūs. Šiaip ne taip nufotkinau su mobiliu šį paminklą. Netoliese yra dar vienas nedidukas juodo akmens su Dovydo žvaigžde, bet jau tikrai nenorėjau sustoti. O šiaip ne skraidančių bjaurybių sezonu, tai gali būti visai smagi pasivažinėjimo trasa.

Įrašo “Vis dar yra ką atrasti” komentarai: 7

  1. Taip, tokie atradimai gali būti labai įdomūs. Aš jau pradėjau nešiotis fotoaparatą rankinėje, beveik neišsiimu-maža kas. Tikiuosi, labai nesugėlė 🙂

    • Na, visada fotoaparato beveik su savimi nesitampau, bet mobilus tada tikrai praverčia. Kažkiek apkandžiojo, bet gyvensiu 🙂

  2. siap yra Bens100 ir Autan repelentai. padeda nuo visokiu tokiu bjaurybiu.

    • Šiaip juos ne visada verta naudoti, nes jie važiuojant dviračiu greitai nusiplauna kartu su prakaitu, Be to, didesnės koncentracijos gadina sintetinę sportinę apranga, Vien nepridengtų kūno vietų purkšti neverta, nes tos bjaurybės nesunkiai kanda ir per plonus drabužius.

  3. Atgalinis pranešimas: Bezdonių lobiukai | MariukasM.LT

Komentavimo galimybė išjungta.