Dviračio dienos

Dviračio dienos

Paskutiniu metu kai kurie šio tinklaraščio skaitytojai jau pradėjo klausinėti, kodėl nieko neberašau ir kur prapuoliau. Gal visai sugalvojau mesti šį užsiėmimą?

Tikrai niekur neprapuoliau ir nesiruošiu nieko mesti, o tuo labiau tinklaraščio.

Paprasčiausiai paskutiniu metu įpuoliau į tokį periodą, kurį galima pavadinti dviračio dienomis. Nuo pat sezono atidarymo važinėjimas ant dviračio darėsi vis intensyvesnis – atsirado gan stiprus noras galutinai atsikratyti žieminio tingulio ir per tai susikaupusiais kilogramais. Tad jei jau ne kasdienybe, tai tikrai kasantradienybe tavo pasivažinėjimai jau senai aprašytais maršrutais ir trasomis, kur įvairus miško keliukai ir takeliai pradėjo panašėti vienas į kitą:

Aukštagirės trasa

Nebent dėl įvairumo pakeliui pasipainioja koks vienas kitas bevardis ežeriukas, kaip šis prie Kairėnų:

Bevardis ežeras

Bevardis ežeras 

Tokiomis dienomis kuprinė su fotoaparatu dažnai lieka namie, nes norisi judėti lengvai ir greitai.Tad kaip ir pasakoti nėra apie ką, nes negi pasakosi po kiekvieno važiavimo kiek kilometrų pravažiavai viena ar kita trasa, kuriose nuo dažno važinėjimosi kartais įsijungia autopilotas. Be to, kiekvienas toks veiksmas pastoviai atsiranda Garmin Connect naujienų sraute, dešinėje tinklaraščio juostoje. O jei visgi kam įdomi šio laikotarpio mano dviračiavimo statistika, tai šiame sezone ji atrodo šitaip:

image

Kaip matote, laiko tikrai neleidžiu veltui, nes noriu numinti dar toliau ir pamatyti dar daugiau. Tada ir vėl bus apie ką pasakoti ir ką jums parodyti.