Sraigių genocidas

Sraigių genocidas

Tai pamatėm besivažinėdami ant dviračių šalia Bezdonių. Nelabai malonu važiuoti tokia danga. Tačiau dar labiau erzina durna tradicija versti atliekas ant miško keliukų, atseit padarė gerą darbą – užpylė duobes. Ir nesvarbu, kas tai būtų: remontų ir statybos, sodo ar, kaip šioje nuotraukoje, sraigių kiautai.

Įdomu, kas tai padarė – augintojai, supirkėjai ar valgytojai. Nemanau, kad Bezdonyse ar šalia tokių būtų daug.

P.S. Pasirodo, visai šalia, Pakalnės g. 7, yra sraigių perdirbimo įmonė UAB “Camargo“. Čia tik šiaip, informacija apie vietinius gamintojus. Gal jie čia netyčia pametė krovinį?

Įrašo “Sraigių genocidas” komentarai: 9

   • Ka jus, ponios ir ponai ! Ne varlems toki mena suprasti.

    O jei rimtai, tai cia is serijos “tept-lept“. T.y. atveziau ir ispyliau, gal niekas nepastebes. Butu sutryne, pasmulkine tas kriaukles, butu ten pat isbere – tikriausiai niekas pernelyg ir nesistebetu. Ir siaip, sutrintus sraigiu kiaukutus galima i betona suberti vietoj kokio smelio ar zvyro. Taip pat i vistu lesala deti kriaukliu miltu galima, kad kiausiniu lukstai kietesni butu. Butu pasidomeje perdirbimu (gi egzistuoja austriu kriaukliu perdirbimas), butu dar ir pinigu uzsidirbe, o dabar gal net baudas mokes.

    • Na va, iš musės gavosi dramblys: http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/bezdonyse-keliai-grindziami-sraigiu-kiautais.d?id=61536616 . Nors ten nebuvo nei klampynės nei ko. O ir palijus, ten dabar tikrai bus klampynė. Tad pasiaiškinimas vis tiek kažkoks pritemptas. Bet tikrai sraigių kiautai nedaro žalos gamtai, tik atrodo kažkaip ne taip :).

     Tačiau pirma mintis, pamačius visiškai nuošaliame keliuke tokį vaizdą – kažkas paprasčiausiai atsikratė atliekomis. Tai nieko net nenustebintų, nes tai yra įprasta šių apylinkių miškuose.

     Aišku, kad galėjo perdirbti ir keliukus patvarkyti, kad būtų nauda.

  • Čia dar neblogiausias variantas iš to, ką man teko matyti. Reiks kada atskirą įrašą parašyti.

Komentavimo galimybė išjungta.