Kaip aš valiau savo namo kaminą

Tai va, pribrendo kamino valymas, nes katilas rimtai pagrasino visus paversti rūkytomis dešrelėmis. Šiaip šitą procedūrą rekomenduotina atlikti ne rečiau kaip du kartus per metus, nes degantis kaminas sukelia visai nekokias emocijas, o ir šiaip tai pavojingas reiškinys tiek turtui, tiek ir sveikatai.

Taigi, apsižiūrėjęs supratau, kad neturiu jokio padoraus įrankio šiam numatytam darui atlikti. Vizitas į "Senukus" ir "Ermitažą" nenudžiugino, nes tai, ką ten radau, labiau tiko buteliams valyti, bet tik ne kaminui. O ir tai, kad juos pritaikyti darbui, reikia pademonstruoti nemažus inžinierinius sugebėjimus.smile_sad Apimtas nekokios nuotaikos apsilankiau "Vilproje". Čia vaizdas jau geresnis: siūlomi įvairių dydžių šepečiai, bet jiems tinkantis trosas tik vieno ilgio, kuris man vienu atveju stipriai per ilgas, o kitu – per trumpas. Kitų dydžių, kaip sakė pardavėjas, galbūt bus šią savaitę. Laukimo ir pastovaus jų pinginimo perspektyva manęs visai neviliojo, o ir kabarotis ant stogo bei kariauti su įdėklo alkūnėmis nesinori dar labiau.

Beveik pasiekęs depresinį lygį pradėjau googlinti ir pačiu pirmu šūviu pataikiau ant firmelės. Paskambinau, vyrukai patvirtino, kad jie tuo užsiima, tik turi nemažai užsakymų, todėl nežino kada man galėtų padėti, bet pažadėjo perskambinti. Po šio pokalbio, jau pasiekęs depresinį lygį, pradėjau įsivaizduoti kaip aš kariauju su savo rūkstančiu katilu.smile_cry

Bet, kaip sakoma, naujokams sekasi (nes niekada dar nesinaudojau tokiomis paslaugomis). Kai jau pradėjau keikti save, kad tuo nepasirūpinau anksčiau, emigraciją, darbo jėgos trūkumą, valdžią ir t.t, po pusvalandžio man paskambino tie patys vyrukai ir pasakė, kad jei noriu, tai už valandos bus pas mane.

Vyrukai atvažiavo neblogai pasiruošę. Jie per pusvalandį atjungė įdėklų alkūnes, iššveitė kaminą  ir viską sumontavo atgal. Visas malonumas man kainavo 200 Lt, bet man jų tikrai negaila, nes jei būčiau bandęs daryti tai pats, ko gero pravargčiau visą dienelę.

Štai ir šios istorijos moralas: kiekvienas turi daryti savo darbą ir nelįsti ten, kur nieko neišmano.smile_wink

Įrašo “Kaip aš valiau savo namo kaminą” komentarų: 1

  1. Manau tinkamesnis pavadinimas: “Kaip man išvalė mano namo kaminą“

Komentavimo galimybė išjungta.