Prasta žinia iš HP dabartiniams iPAQ savininkams

Jei nesenai įsigijote kokį nors iPAQ delniuką iš HP su Windows Mobile 6 ir tikitės, kad galėsite sistemą atnaujinti į Windows Mobile 6.1, jūsų laukia nusivylimas. HP paskelbė, kad to neplanuoja daryti. Nauja sistema bus diegiama tik į naujus modelius.

“Responding to a question from Brighthand, Mike Hockey, Hewlett-Packard’s Worldwide Public Relations Manager, said:

HP will not be offering an operating system upgrade for currently shipping HP iPAQ devices beyond what ships on the device today — Microsoft Windows Mobile 6.

This decision comes after having evaluated the potential for delays in firmware and software updates, device recertification, and carry-over costs to our customers that are often associated with an operating system upgrade.

HP is committed to continuing its long-standing relationship with Microsoft and will deliver HP iPAQs with Windows Mobile 6.1 at a future date.“

Kažkodėl kitiems gamintojams tai nesudaro jokių problemų.

Kai HP iPAQ 614c apžvalgoje rašiau, kad nesu galutinai apsisprendęs ar tokį daiktą pirkčiau už savo pinigus, tai dabar, ko gero, priimti sprendimą būtų paprasčiau.

No Windows Mobile 6.1 Upgrades for Current iPAQs

Įrašo “Prasta žinia iš HP dabartiniams iPAQ savininkams” komentarai: 2

  1. Na, nemanau, kad mane atbaidytų gamintojo atsisakymas išleisti oficialų atnaujinimą. Tiesa, taip sakau tik todėl, kad pats jau ne kartą atnaujinau savo rankytėmis naudodamas “custom build“ ROM. Pats turiu QTEK ir teko atnaujinti, tiesa ne iki 6’tojo, bet į custom 5’ą versiją su 6-to galimybėm sukeltom. Vis laukiu stabilesnio ROM’o ir kelsiu 6.1.
    Žinoma, ne kiekvienas ryšis taip žaisti su savo nauju PDA, juolab, kad gali galioti garantija. Pasibandžius su kokiu senesniu ir sulaukus stabilaus ROM manau galėtų nevienas įsidrąsinti ir atsinaujinti pats, juk maloniau turėti įrenginį, kurio nori, o ne tą, kuris labiau palaikomas.
    Jei kažkam reikia – galite apie atnaujinimus galite pasiskaitinėti užsieniečių forume http://forum.xda-developers.com gal tokie pareiškimai neatbaidys nuo pirkimo arba nenusivilsite, jei jau esate nusipirkę.

  2. Atnaujinti “rankytėm“ galima, bet minusas tame, kad prarandi palaikymą. Bet šiuo atveju mane suerzino HP požiūris į savo klientus, t.y jei nori naujesnės OS – pirk naują delniuką.

Komentavimo galimybė išjungta.