Brangaus stiklo kolekcionierių klubas

Taip, pagaliau ir aš įstojau į šį klubą. Po ilgų svarstymų, begalinio apžvalgų skaitymo, visų už ir prieš, pagaliau apsisprendžiau ir nusipirkau veidrodinį fotiką:

Sony DSLR-A700P

Taip, kol kas su kitiniu objektyvu DT 16-105mm F3.5-5.6, bet tai tik pradžiai. Kol apsiprasiu ir prie jo priprasiu. O kai ką reikės išmokti iš naujo. Na ir, savaime aišku, atsidūriau to smagaus kelio pradžioje, kuris vadinasi “Brangaus stiklo ir kitų žaislų kolekcionavimas”. Nes būtent noras turėti keičiamą optiką, daugiau greičio, našumo, kokybės, ir nebūti stipriai įspraustam į rėmus fotoaparato galimybių, paskatino šiam pirkiniui.

Na o čia mano pirmieji kadrai su veidrodiniu fotoaparatu arba pirmasis blynas (tiesiog neiškenčiau neišlėkęs į kiemą ir nepabandęs, nekreipdamas dėmesio į tai, kad jau vėlyvas vakaras 🙂 ):

Sony @700 bandymai 2008-07-02 003

Sony @700 bandymai 2008-07-02 005

Gal kam pasirodys, kad tai niekuo neypatinga, bet man tai naujas žingsnis į priekį.

Įrašo “Brangaus stiklo kolekcionierių klubas” komentarų: 14

    • Visiškai sutinku 🙂 Čia mano bloge įskiepis, kuris sinchronizuoja FB su blogu naujai paskelbė senus įrašus, kuriuose buvo panaikintos nebegaliojančios nuorodos.

  1. Sveikinu su šeimos pagausėjimu 🙂 Aš irgi akis blizginu į veidrodinį fotoaparatą, bet kol kas kaina gąsdina. Už ją galiu gauti išmanųjį telefoną, kuris kažkiek man atrodo labiau naudingesnis kelionėje. Kita vertus, už tą sumą gaunasi ir kelionė po Bavarijos pilis savaitei. Nors persiplėšk….

    • Šį daiktą aš jau tampausi su savimi kokius 4 metus :D. Čia senas įrašas, kurį po korekcijos į FB perpublikavo įskiepis.

Komentavimo galimybė išjungta.