Apie atsakomybę

Man tikrai įdomu, apie ką galvojo šio dienraščio redaktoriai, publikuodami šį interviu su potencialiu kelių žudiku. Dar suprasčiau, jei straipsnis būtų pavadintas “Esu kvailys, neturintis baimės jausmo”, o ne būtų savotiškas tokio idioto veiksmų pateisinimas ir tam tikras teigiamo įvaizdžio formavimas. Ar bent redaktoriai ir žurnalistas pagalvojo, kad taip rašydami visiems tokiems lakstantiems suteikė savotišką nuodėmių atleidimą ir tuo dar labiau padidindami nesaugumo lygį mūsų keliuose?

Lietuvos keliais 277 km/val. greičiu lėkusio „Nissan“ vairuotojo Villiaus išpažintis: „Esu žmogus, neturintis baimės jausmo!“ (naujas video) | 15min.lt

Įrašo “Apie atsakomybę” komentarai: 5

 1. Galingų mašinų ir didelių greičių kultas – visur. Jis daugiau žalos padarė, nei girti vairuotojai…

  • Aš pats labai mėgstu galingus automobilius, dažniausiai tokius ir vairuoju. Tačiau, mano galva, tą galia piktnaudžiauti tam nepritaikytame bendro naudojimo kelyje – didžiausia ir labai pavojinga kvailystė.
   Didžiausia bėda – atsakomyės dėl savęs ir kitų neįkalimas į galvą nuo mažų dienų.

   • Taip, patys greiti automobiliai nieko neužmuš, tam reikia taikytojo 🙂
    Greičio kultas formuojamas tose galvose, kur dar apie jokią atsakomybę nė kalba neina 😀
    Dabar nėra lenktynininkų kulto – t.y. profų, kurie geba labai greitai važiuoti, vietoj to – pačių mašinų, kurias vairuoti ir saugu, ir malonu ir prestižiška. Na, ir ekologiška. Ir kurias gali vairuoti bile kas 😀
    Jei Loebas nesilaikytų greičio – bala nematė, bet kai šitaip elgiasi visi kanados…

    • Aš net nepamenu, kad koks Lietuvos tikras profas ir žymus lenktyninkas būtų nutvertas panašiai lakstant. Manu, kad tokie puikia supranta kuo tai gali baigtis ir ką reiškia toks greitis.

     Bet šiaip jau ši kartą bačką ridenu ant 15min.lt už durną ir neatsakingą straipsnį. O apie straipsnio herojų net kalbėti nesinori. Jam tikrai ne vieta už vairo.

 2. 15 min? tobulas mėšlaskaliados atstovas. Mano brangiausioji apturėjo su jais “santykių“ už akivaizdų melą ir šmeižtą

Komentavimo galimybė išjungta.