Microsoft® Tech·Ed Europe – pirma diena

Taigi, kaip jau supratote iš pavadinimo, šiemet vėl dalyvauju viename didžiausių IT renginių Europoje – Microsoft Tech-ed Europe konferencijoje, kuri vyksta Berlyne, Vokietijoje.

Atvirai pasakius, tai jau mano antra diena Berlyne. Visada stengiuosi į tokius renginius atvykti iš vakaro. Bet toks sprendimas turi ir pliusų ir minusų. Pliusas tas, kad, atvykus į konferencijų centrą , bus parasta užsiregistruoti ir gauti visą reikalingą informaciją, nes dalyvių dar labai nedaug, todėl jokių kilometrinių eilių, kurios driekiasi šiandien. Iš kitos pusės – visas konferencijos organizatorių servisas pradeda veikti tik pirmadienį , todėl niekas nepasitinka aerouoste ir nenugabena iki vietos. Bet tai nėra didelė problema, nes Berlyno transporto schema gan aiški, todėl tai nesudaro jokių sunkumų. Vienintelė egzotika, kuri buvo keliaujant į Berlyną, o gi tai, kad iš Rygos kartu su mumis į vyko ir Latvijos prezidentas.

Apie ką bus ši konferencija? Apie viską, ką daro Microsoft. Nuo operacinių sistemų kompiuteriams ir serveriams iki sudėtingų kompleksinių sprendimų. Ko gero taip galima trumpai apibūdinti apie ką čia bus kalbama, ir kas bus demonstruojama. Be to, nemažai dalykų galima pačiupinėti “gyvai” čia pat esančiose pratybų laboratorijose.

Truputi apie tai, kas vyksta pirmadieniais Tech-ed’e. Paprastai būna didelė sangrūda iš atvykstančių, kuriems reikia užsiregistruoti ir gauti savo žaislų porciją, ir jau atvykusių anksčiau (tokių kaip aš), kurie bimbinėja aplinkui betyrinėdami, kas ir kur yra ir padėta. Susipažinti su teritorija reikia, nes konferencijų centras tikrai didelis. Nors seminarai ir užsiėmimai prasideda nuo pat ryto, tačiau didžioji dalis dalyvių laiką leidžia prie savo kompiuterių, bandydami susidėlioti savo tvarkaraštį, nes vienu metu vyksta virš dešimties sesijų. Pasirinkimą apsunkina ir tai, kad šiemet vyksta vienas bendras renginys tiek IT-pro, tiek ir programuotojams. Anksčiau buvo daroma atskirai, kas sąlygojo mažesnį tiek žmonių, tiek ir temų kiekį. Tad yra ką veikti, tik reikia atidžiai atsirinkti tai, kas domina, bei tinkamai susiplanuoti savo laiką.

Nežinau ar man pavyks reguliariai rašyti iš vietos, nes, sprendžiant iš visko, turėsiu gan įtemptą tvarkaraštį tiek sesijų metu, tiek ir vakare, bet bandysiu. Na, o dabar užsiimsiu savo seminarų ir praktinių užsiėmimų tvarkaraščiu bei susipažinimu su aplinka. Aišku, kaip visada, fotoaparatas visada keliauja kartu su manimi 🙂 .

Šiam kartui tiek ir nuoširdžiausi linkėjimai iš Berlyno.

Microsoft® Tech·Ed Europe

Įrašo “Microsoft® Tech·Ed Europe – pirma diena” komentarai: 3

  1. Oooo! Fotoaparatas Berlyne 😉 Laukiam laukiam 😉

Komentavimo galimybė išjungta.