Siurprizas

Vakar su žmona aptūrėjome savotiškai linksmą siurprizą. Reikalas tame, kad jau eilę metų mes namie Kalėdoms statome mažytę dirbtinę eglutę, nes kažkaip visada būna gaila po švenčių išmetinėti tikrą medį. Žinau, kad eglutės auginamos specialiai šventėms, bet vis tiek man gaila gyvo medžio.

Tai štai, vakar vakare, kai jau buvome susėdę vakarieniauti, suskambo lauko durų skambutis. Įsivaizduokite mano nustebimą, kai atidaręs duris pamačiau vienos žmonos mokinės tėvą su eglute rankose. Gaila, kad jis nesileido įkalbinamas užeiti, nes būtų pavaišintas tikrai neblogu vynu, kurį gavau iš kolegų gimtadienio proga. Tai va koks smagus bei netikėtas siurprizas, o ir savotiška gimtadienio dovana (na, bet čia, sakysime, sutapo 😉 ).

Rimtai, gyvenimas tikrai smagus, kai laikas nuo laiko susiduri su tokiais žmonėmis 😀 .

Įrašo “Siurprizas” komentarai: 4

  1. Reiškia, žmona tikrai gera mokytoja (perduok nuo mūsų familijos linkėjimus:)
    Va tip gyveni žmogau ir mokaisi 😉

  2. Ek, kaip gerai – gyva egle namuose!!! Ir kaip maloniai pateikta 🙂 Mes su dirbtine jau kelintus metus. O ir darbe gyva maciau tik vienoje saleje (observatorijoje), kitur dirbtines.

    • Aha, gyva papuošta eglutė namuose sukuria visai kitą nuotaiką. Bet vistiek gaila, kai ateina metas ją išmesti. Jaučiu reikės kieme pasisodinti.

Komentavimo galimybė išjungta.