Autobrava aptarnavimo lygis

Šiandien šios kompanijos dėka vėl pasijutau vertinamu klientu nežiūrint to, kad pas juos tvarkau savo tikrai ne pirmos jaunystės Alfą. Ryte kiek “apsirgusį” mašinuką pridaviau į servisą, bet kaip visada aš esu žmogus, kuris pastoviai skuba. Tad ir šis kartas buvo ne išimtis, nes už nepilnos valandos turėjau būti svarbiame susitikime. Imti kito automobilio kaip praeitą kartą, nebuvo prasmės, nes jis vis tiek stovėtų visą dieną prie ofiso. Sprendimas buvo rastas akimirksniu, t.y iki darbo aš nuvažiavau su savo automobiliu, o mane lydėjęs serviso darbuotojas jį paskui nuvarė atgal į servisą, pakeliui atlikęs savotišką testinį važiavimą, gal dar kas išlis. Štai kodėl aš mėgstu šią atstovybę ir jei pirksiu naują automobilį, tai norėčiau Alfos, bet gaila, kad šis gamintojas kol kas neturi padidinto pravažumo modelių.

P.S. Galite tai laikyti reklama, bet manau, kad jie jos nusipelnė.

Įrašo “Autobrava aptarnavimo lygis” komentarų: 10

 1. Hmm. Fiatininkų forumuose autobrava tai bendrinis keiksmažodis.. tiek pagal kainas, tiek pagal serviso lygį.

  Beje, jei ne paslaptis, ką tvarkė/keitė ir kiek “palikai“ ?

  • Žinau, kad juos keikia, bet tai dažniau dėl to, kad tikisi iš autorizuoto serviso pigių paslaugų ir pigių detalių. Tačiau mano patirtis rodo, kad kai pradėjau savo Alfą tvarkyti tik pas juos, tai gedimų skaičius žymiai sumažėjo, o to pačio irgi nebereikia tvarkyti du kartus. Tad visumoje man gaunasi pigiau.

 2. Na nevienintelis autoservisas teikia tokias paslaugas, bet pliusą už tai, žinoma užsitarnauja 🙂 O jei dar ir aptarnavimo kokybė tenkina..

 3. autobravoje brangu, autoprizmeje moki maziau, bet nieko nesutvarko. turejau ir as alfa, dziaugiuosi neturedamas – komfortas pliusas, bet remontas ir kuro sanaudos – totalus minusas. ar156 v6 2.5 24v.

  • Aš ir su tokia važinėju, bet man joje viskas patinka, kadangi žinojau, kas manęs laukia :). Beje, jai reikia tik geros, kvalifikuotos ir savalaikės priežiūros, bet tai nėra daikčiukas tiems, kas tikisi pigios eksploatacijos. Už malonumą reikia mokėti 🙂

 4. Kažin, kaip jie Jeep tvarko…ar irgi taip pat gerai?..

  • Nežinau, kaip su Jeep, bet Alfą tai tikrai gerai tvarkė. Gaila, kad dabar esu ne jų klientas.

Komentavimo galimybė išjungta.