Dviračių stovai Topeak LineUp™ Stand

LineUp™ Stand

Prieš porą dienų iš Bike24 atkeliavo pora dviračių stovų Topeak  LineUp™ Stand. Senai dėl jų varvinau seilę, tad pagaliau juos turiu. Kodėl būtent tokie? Pirmiausiai, jais labai parasta naudotis. Įstumi priekinį ar galinį ratą, dviratis ir stovi. Fiksavimas ne mirtinas, bet stovi. Šie stovai nėra skirti dviračių apžiūrai ar reguliavimui. Tam reikalui turiu atskirą trikampį stovą. Kita tokio pasirinkimo priežastis – jie labai lengvi (kai kurjeris padavė dėžę, pagalvojau, kad ji tuščia) ir labai kompaktiški, kai jie yra sudėti. Tada pasidaro ne ką didesni už paprastą automobilinę kojinę pompą. Todėl tikrai labai patogu paprasčiausiai įsimesti juos į automobilio bagažinę, kai iškeliauji kur ilgesniam laikui ir pasiimi kartu dviračius. Juk ir svečioje vietoje norisi, kad dviračiai turėtų savo vietą, o ne būtų kur nutrenkti į pakampę ar braižiotų sienas, nes atraminių kojelių jie neturi.

P.S. Ir kurių velnių aš kartu su tais stovais neužsisakiau tų linksmų Northwave veido kaukių, a?

Įrašo “Dviračių stovai Topeak LineUp™ Stand” komentarai: 7

    • Va balaclava man nelabai patinka, be to ir taip turiu šilą pošalmį. Labiau linkstu prie pirmo varianto, bet ta kaukė, su šviesą atspindinčiais dantimis, patraukli savo linksmumu 🙂

  1. ruosiuosi uzsisakyti zaislu is bike24 – gal galetume sutaupyti pristatymo islaidas?

    • Kad kol kas man iš ten nieko nereikia. Norėjau clipless pedalų, bet dar neapsisprendžiau ar tikrai man jų reikia, o jei reikia, tai kokių 🙂

    • Nebent namie tikrai mažai vietos, kur galima normaliai pastatyti dviratį. Bet tai stacionariai tvirtinamas. Be to, nemanau ar labai gerai, kai pastoviai kokiai detalei reikia laikyti pakabinto dviračio svorį, nebent tai rėmas. Kita vertus, purvini dviračio ratai remsis į sieną. Savo laikiklius, kai kur nors iškeliauju toliau ir pasiimu dviračius, aš pasiimu su savimi. Sudėti jie yra ne ką didesni už kojine automobilio pompą, tad puikiai telpa į automobilio bagažinę. O viešbutyje ar kokiame kempingo namelyje labai praverčia, nes dviračiai be kojelių.

      • Bet jei dviratis laikomas garaže, tai koks skirtumas kad ratai liečia sieną. Nemanau kad dviračiui kenkia toks kabėjimas, juk ratai liečia sieną ir tas laužimas nėra toks didelis, kad pakenktų dviračiui. Ar aš klystu?

Komentavimo galimybė išjungta.